999 rezultate për

modelen

Puthje pasionante në dhomën e hotelit, Arjoni surprizon modelen (FOTO LAJM) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Arjoni po shijon lidhjen e dashurisë me Serena Sulën. Dyshja nuk i kursejnë fotot pranë n
Puthje pasionante me modelen italiane, Roberti tregon publikisht dashurinë e vetme (FOTO LAJM) Këngëtari Robert Berisha përflitet se është në një lidhje me modelen italiane, Maria Bove. Thashethemet nisë pasi mod
Publikuan pamjet intime, zbulohet e vërteta e lidhjes së Robertit me modelen italiane (FOTO LAJM) Robert Berisha ka qenë një nga emrat më të përfolur këto ditët e funidt. Kudo në mediat rozë kryelajm ishte: Robert Beri
Puthje të zjarrta me modelen italiane, zbulohet e dashura e Robert Berishës (FOTO LAJM) Robert Berisha i ka hedhur benzinë zjarrit mbrëmjen e djshme dhe është kthyer në kryefajlën e të gjitha mediave, duke pu
Njihuni me modelen spanjolle që i ka rrëmbyer zemrën Neymar (FOTO LAJM) Quhet Melodie Penalver vajza që duket se i ka marrë zemrën “yllit” të PSG-së, Neymar. Modelja spanjolle, shumë e ndje
Neymar me të dashur të re? Njihuni me super-modelen me forma "bombastike" (FOTO LAJM) Neymar nuk po gjen qetësi sa i përket jetës private. Nga akuzat për përdhunim e deri te mos vazhdimësia e gjatë me t
Pak ditë pasi u bë baba, publikohet foto e Ledrit në shtrat me modelen (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Ledri Vula bëri të ditur lajmin se u bë baba për herë të parë. Më pas, reperi i njohur ndau disa sekue
Pas fotove nga shtrati me Anën, Arjoni shfaqet në momente intime me modelen (FOTO LAJM) Ai u bë i njohur në emisionin “Për’puthen” dhe mori vëmendje akoma më të madhe vetëm disa javë më parë, për shkak të fot
Dalin pamjet: Brenda në hotel, gruaja kap "mat" Jese Rodriguez me modelen bjonde (VIDEO) Futbollisti i PSG-së Jese Rodrigez, në telashe të mëdha. 27-vjeçari u kap "mat" nga bashkëshortja e tij në një dhomë
Shpenzoi 1.5 mln dollarë gjatë karantinës me supermodelen, tifozët kërkesë të çuditshme Lavezzit Natalia Borges dhe Ezequiel Lavezzi janë një çift gjithnjë e më i afërt. Ndoshta karantina mars-prill e kaluar së bas
E kapi duke tradhtuar, ish-partnerja shpërthen ndaj Evra (FOTO LAJM) Patrice Evra, ish-futbollisti i njohur i Manchester United dhe Juventusit është fejuar zyrtarisht me modelen holandeze,
Tradhëtoi miliarderen? Krimineli më seksi në botë kapet "mat" me modelen (FOTO LAJM) Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë
E konfirmojnë, aktori i njohur turk në lidhje me modelen me origjinë shqiptare (FOTO LAJM) Aktori turk Burak Deniz është shumë i njohur në vendin tonë nga roli i Muratit në serialin “Dashuria nuk njeh fjalë”.
"Lidhja me modelen më shkatërroi karrierën", braziliani: Më njohin më shumë si hamshorin e saj Sot është 37 vjeç, luan për Catanian në Serie C dhe ëndërron ta ngjisë klubin rrëzë Etnas me golat e tij në Serinë B.
Kunata si Dua Lipa dhe Bella Hadid, urimi special i këngëtares për modelen (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Bella Hadid feston ditëlindjen e saj dhe në rrjete sociale kanë vërshuar mesazhet e urimit. Instagr
Solli në jetë një djalë me modelen serbe, Gjimshiti zgjedh emrin (FOTO LAJM) Berat Gjimshiti bëhet baba për herë të parë. Partnerja e tij serbe, Alisa Menkovic solli në jetë djalin e parë me fut
E dehur pas party-t, fustani i shkurtër "tradhton" modelen e njohur (FOTO LAJM) Modelja britanike e Geordie Shore, Chloe Ferry, ka kaluar një natë të shthurur të dielën në mbrëmje në Londër. 25-vje
I zhvati me miliona dollarë ish-it, miliarderi rus padit supermodelen botërore (FOTO LAJM) Naomi Campbell është paditur nga ish i dashuri i saj, i cili ka ngritur një proces gjyqësor shumë milionësh, duke preten
Reja e la jashtë, ja si e festoi Grezda me Oriolën triumfin e kombëtares (FOTO LAJM) Shqipëria mposhti Bjellorusin 0-2, në Ligwn e Kombeve. Eros Grezda nuk u grumbullua nga Reaj teksa e pa kombwtaren n
Në mes të "betejës" me ish-gruan, Depp gjen paqe me modelen 24 vite më të re (FOTO LAJM) Në vazhdën e betejës gjyqësore me ish-bashkëshorten Amber Heard, Johnny Depp është fokusuar në jetën e tij private dhe q