999 rezultate për

modele

Tifozët e Interit harrojnë humbjen ndaj Lazios, fiksohen pas modeles Ines Trocchia (FOTO LAJM) Interi u mposht 1-0 nga Lazio nga San Siro duke rrezikuar dhe zonën Champions. Por tifozët e kanë harruar tashmë humb
Dikur modele, cilat veshje të Melanisë pushtuan mediat (FOTO LAJM) Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.
Skandal pas skandali: Alex, mesazhe të nxehta me ish-modelen? Fill pas bërjes publike të fejesës së Jennifer Lopez- it dhe Alex Rodriguez- it shpërtheu skandali se partneri i yllit t
Kim Kardashian reagon pas akuzave se kopjoi modelen Pas dasmës së Chance dhe Rapper, njerëzit në internet nisën një teori të re: Kim Kardashian kopjon Naomi Campbell (dhe n
Do t'i heq të gjitha! Salvinin e gjen belaja me modelen italiane (FOTO LAJM) Francesca Cipriani është një modele dhe prezantuese me famë sa i përket lakuriqësisë në mediat italiane. Për t'i sht
Kjo modele ha 6 kg çokokrem në muaj dhe ka një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM) Natasha Croën është një modele 24 vjeçare nga Suedia dhe ndryshe nga vajzat e tjera të kësaj fushe ajo ka një fiksim të
Vdekje misterioze e modeles që merrte pjesë rregullisht në orgjitë e Berluskonit Autoritetet italiane njoftuan se po e trajtojnë si vrasje rastin e vdekjes së modeles marokene Imane Fadil, e cila ishte
La sportin, vajza bëhet modele (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
A mund ti rezistoni trupit të kësaj modeleje (FOTO LAJM) Draya Michele ka marr disa ditë të lira nga angazhimet e saj për të kaluar pushimet në Kankun të Meksikos. 34 vjeçarj
Kontabilisti i vjedh 292 mijë euro klubit të futbollit për t'i shpenzuar me modelen Një kontabilist ka vjedhur 250 mijë Paund nga një klub futbolli i ligës jo profesioniste për t’i shpenzuar me një modele
Rrëfimi i modeles: Dikur më tallnin por sot më vijnë pas, jam milionere (FOTO LAJM) Një 25-vjeçare nga Polonia me emrin Juliana nga mosha 8 vjeçare deri në moshën 21 vjeç ka qenë viktimë e bullizmit, për
Ëngjëj të zbritur në tokë, por ja sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Polici bën shqiponjën para modeles serbe (FOTO LAJM) Modelja e famshme serbe, Dajana Gudic është duke xhiruar disa video per llogarinë e saj në “Instagram” e aty marrin pjes
Pas ndarjes me Morenën miliarderi zë të dashur një super modele (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku bëri bujë të madhe pas lidhjes me miliarderin iranian Sasha Sobhani. Por kjo li
E dashura e re e Verratit të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Ylli i PSG-së Marco Verrati nuk po kalon një moment të mirë në fushën e futbollit teksa po vuan dëmtimet e shpeshta.
Motoçiklisti Italian harron Belen Rodriguez, lidhet me modelen Andreea Sasu (FOTO LAJM) Motoçiklisti i njohur Italian Andrea Lannone e ka harruar përfundimisht Belen Rodriguez, shkruan Albeu.com. Sipas rev
Fotot tërbuese në Instagram, çfarë thotë babai i modeles (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Nga murg budist kthehet në një modele (FOTO LAJM) Iu deshën 10 vjet izolim për të zgjedhur identitetin e tij të vërtetë dhe për të dalë hapur. Më pas, gjeti kurajon dh
Nuk shkove për të luajtur me letra! Nëna e Ronaldos i përgjigjet modeles që e akuzon se e përdhunoi Dolores Aveiro, mamaja e Cristiano Ronaldo, ka mbrojtur djalin e saj pas akuzave për përdhunim nga 34-vjeçarja Kathryn M
Elif Aksu e dashura e re e Neymar? (FOTO LAJM) Nga Parisi vjen një thashethem i ri në lidhje me jetën private të Neymar. Siç dëshmohet nga disa fotografi të qarkullua