999 rezultate për

modele

U fotografua krah modeles në Kanë, "i burgosuri" i famshëm është "single" (FOTO LAJM) 34- vjeçari Jeremy Meeks u bë mjaft i njohur kur në kohën sa ishte i burgosur u shfaq një foto e tij nga policia, shkrua
Nga modele në azilkërkuese, çfarë ndodhi me vajzën e kopertinave (FOTO LAJM) Modelja e njohur iraniane ka përfunduar e pastrehë në Paris. Negin Ahm e lindur në një familje që nuk donte regjimin e
Tatuazh në të dyja këmbët, këto janë fjalët që do ta shoqërojnë përjetë modelen (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella vajza e cila tërhoqi menjëherë vëmnedje që në momentin që u bë velinë në emisionin "Xing me Ermalin" t
Audi merr vendimin: Dy modelet që nuk do të prodhohen kurrë më Audi”, prodhuesi gjigant i automjeteve luksoze ka njoftuar ndalimin e prodhimit të modeleve TT dhe R8. Kjo, sipas dre
Incidenti në Kanë nxjerr zbuluar modelen (FOTO LAJM) Yjet e kinematografisë por jo vetëm janë kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë që nga fillimi i Festivalit të Ka
Aguero i lumtur në krahët e modeles argjentinase (FOTO LAJM) Kun Aguero po kalon një moment fantastik jo vetëm në nivel profesional. Përveç kënaqësisë për triumfin në Premier Lea
Është 65 vjeçe, por kjo modele ka trupin e një vajze 20 vjeçare (FOTO LAJM) Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve '70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë k
Një tjetër modele "zhvishet" në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Vazhdojnë netët e Festivalit të Kanës. Shumë personazhe të njohur dhe artistë nga e gjithë bota ishin ftuar në premierën
Modelet më të çuditshme nga Kampionati Botëror i Mjekrës dhe Mustaqeve (FOTO LAJM) Kampionati i mjekrës dhe mustaqeve zhvillohet çdo dy vjet dhe gjithmonë tërheq vëmendjen e qindra të apasionuarve pas mo
Këto janë modelet më të suksesshme, të cilat nuk pajtohen me standartet e zakonshme të bukurisë (FOTO LAJM) Sa herë që mund të përmendim fjalën modele, na krijohet imazhi i një femre të bukur. Me trup të hollë, elegant e delikat
Modeles shqiptare i ndodh e papritura në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Të shumtë ishin personazhet e famshëm që u komentuan për veshjet e tyre në Festivalin e Kanës. Mes tyre ishte dhe modelj
Largësia detyron modelen të ndjejë mungesën e Pelle (FOTO LAJM) Vicky Varga dhe Graziano Pellé janë një çift shumë i lidhur. Modelja nuk humbet rast pa treguar dashurinë që ka për
Këngëtarja e njohur pas vendimit që mori nisi të dalë me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e grupit Little Mix, i cili ishte pjesë e programit “The X Factor”, në vitin 2011, ka filluar një karrierë të
"I thashë Berlusconit se Ronaldo pëlqente modelet seksi", Capello: Ju tregoj 3 më të mirët e historisë Fabio CapelLo ka stërvitur futbollistët më të mirë e planetit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, "Don Fabio' ka rrëf
Mbytet modelja pasi u fut në ujë për të shpëtuar konet (FOTO LAJM) Trupi i pajetë modeles Caroline Bittencourt është gjetur gjatë operacionit të kërkimit për të, pas raportimit se kishte
"Je pornostare jo modele": Oriola lë pa fjalë ndjekësin (FOTO LAJM) Një fotografi e postuar nga modelja Oriola Marashi së fundmi, ka “çmendur” ndjekësit e saj të shumtë, pasi ajo shfaqej s
Kjo është modele afrikane e dashura e re e biznesmenit shqiptar? (FOTO LAJM) Fatmir Hysenbelliu është një nga meshkujt më të pëlqyer nga gjinia femërore i cili komentohet shpesh në media për lidhje
Dalin fotot e tradhtisë së Princit William me modelen australiane (FOTO LAJM) Zëra që krijojnë siklet brenda familjes mbretërore angleze, pasi thuhet se princi i kurorës William, ka tradhtuar të sho
Morena Taraku e la se ishte gay, por miliarderi i "vihet pas" modeles shqiptare (FOTO LAJM) Disa kohë më parë ndarja e këngëtares Morena Taraku nga ish i dashuri i saj nga Teherani, Sasha Sabhani bëri bujë të mad
Modelet të fiksuara pas futbollit, por Carissas i pëlqen një tjetër stil të luajturi (FOTO LAJM) Shumë prej modeleve më të njohura në botë, ka pranuar se kanë pasion të madh për futbollin. Pjesa më e madhe e model