999 rezultate për

modele

Publikoi foto me bikini, ndjekësi ka dy fjalë për Oriolën (FOTO LAJM) Modelja Oriola Marashi njihet për pozat e saj seksi dhe provokuese. Sigurisht që hiret e saj janë të lakmuara, dhe sh
Modele flokësh "të vjedhura" nga Parisi (FOTO LAJM) Tani që është vapë dhe thjesht përton të merresh dhe me flokët e tu, duam vetëm zgjidhje të thjeshta! Flokët, veçanër
Futbollisti i PSG nuk përmbahet me të dashurën modele në Mykonos (FOTO LAJM) Ajo është 6 vite më e madhe se ai, por kjo nuk i ndaloi që të martoheshin qëbashku. Kevin Trapp, futbollisti i PSG-së
Thanë se është lidhur me vëllain e modeleve të njohura, Dua Lipa kapet duke u puthur me dikë tjetër Pas ndarjes me shefin e njohur të kuzhinës, Isaac Carew, këngëtarja e famshme Dua Lipa u përfol se është në një lidhje m
Këto janë modelet e flokëve për dasmat e kësaj vere që po çmendin të gjithë (FOTO LAJM) Me ardhjen e korrikut afrohet dhe sezoni i dasmave dhe me siguri disa prej jush janë në përgatitje e sipër. Mund të jen
Edhe ushtarake edhe modele, këto janë vajzat perfekte (FOTO LAJM) Gratë janë bërë pjesë e forcave ushatarake, në ushtri, marinë, forcat ajrore, polici ushtarake e në fusha të ndryshme, t
Ana Cheri ngre temperaturat, publikon foto provokuese që me mëngjes (FOTO LAJM) Modelja amerikane, Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë. Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12.3
Modele të thjeshta për flokët, për t’i shpëtuar temperaturave të larta (FOTOT LAJM) Tani që vera ka mbëritur, përvec se duam të dukemi bukur mbi të gjitha duam të ndihemi konfortë dhe të lirshëm në rrobat
Të pasmet e modeles qe ndiqen nga 12 milion persona (FOTO LAJM) Amanda Lee është një modele Instagrami që ka plot 12 milionë ndjekës falë të pasmeve të saj. 33-vjeçarja poston në r
Arbenita "shpërthen në lot", çfarë e mërziti modelen (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është një nga modelet me origjinë shqiptare më të bukura e cila po kor sukses të madh në Angli. Edhe
Heidi Lushtaku në faqen e parë të revistës franceze: Keshtu i dolen c***t modeles kosovare (FOTO LAJM) Modelja kosovare, Heidi Lushtaku ka zënë ballinën e revistës franceze "Closer" . Lushtaku u paraqit në Festivalin e Film
Oriola Marashi tregon peshën, a është ideale për një modele? (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar e cila gjithmonë di si të tërheqë vëmendje.
Modelet më të bukura të rroba banjove për këtë verë (FOTO LAJM) Rroba banjot trupore janë thyer në një moment kulmor të modës duke ardhur me detaje e forma nga më uniket duke u përshta
Kejvina i vë flakën Barcelonës (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella ka arritur që me bukurinë e saj të jetë vazhdimisht në fokus i mediave rozë. Ajo u bë e fams
Akuzoi Neymar për përdhunim, modeles braziliane i vjedhin tabletin ku ruante videon Najila Trinidade Mendes, vajza braziliane që akuzon Neymarin për përdhunim, ka denoncuar në policinë e Rios, humbjen e n
Martohet Ozil, pamje nga dasma (FOTO LAJM) Lojtari i Arsenalit, Mesut Ozil, i ka dhënë fund beqarisë. Ai u martua me aktoren dhe modelen turke, Amine Gulse, me
"Më përdhunoi në hotel", del videoja e Neymarit me modelen që e akuzon (VIDEO) Kanë dalë detaje të reja në lidhje me të akuzuarin Neymar ku bëhet e ditur se ai ka përdhunuar një modele. Televizoni
E kërcënuan për t'i marrë para, publikohen foto nudo të modeles (FOTO LAJM) Claudia Galanti është një nga modelet më të fanshme të Italisë. Së fundmi, disa hacker i kanë vjedhur të gjitha lloga
Verratti relaksohet me të dashurën e re në Ibiza (FOTO LAJM) Futbollisti i Paris Saint Germanin, Marco Verrati ka nisur pushimet në Ibzia të Spanjës, aty ku më së shumti vene yjet e
Disa modele flokësh që do ju shërbejnë për sezonin e dasmave (FOTO LAJM) Kush nuk pëlqen dasmat...! Veç qejfit të madh për të shkuar e për të festuar bashkë me protagonistët, një ‘hall’ më vet