999 rezultate për

modele

Dikur velinë në Shqipëri, çfarë bën sot bukuroshja në Amerikë (FOTO LAJM) Anisa Mukaj, është velina shumë bukuroshe e emsionoit investigativ "Fiks Fare". Pas eksperiencës si velinë, Anisa t
Test argëtues! A mund ta gjeni modelen e zhveshur në këto fotografi? (FOTO LAJM) Artisti zviceran Filippo Ioco udhëton nëpër botë për të krijuar artin e tij. Ai ka qenë në Puerto Rico, Itali dhe Kal
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM) Një terapiste seksi në Hollywood dhe modele playboy, e cila dikur ishte fejuar me aktorin Drew Carey është vrarë nga një
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM) Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë te gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet
Çfarë humbët këtë Shën Valentin? Festën e çmendur të Dan Bilzerian me modelet e zhveshura (FOTO LAJM) Miliarderi Dan Bilzerian është një ndër njerëzit më të ndjekur në Instagram, ku ai publikon momente nga jeta e tij, e ci
Mos rrezikoni me jakat, këto janë modelet që ju përshtaten me formën e trupit (FOTO LAJM) Ashtu si prerja e duhur e flokëve mund të nxjerrë në pah në mënyrë të përsosur formën e fytyrës tuaj, një model jake, që
Ëngjëj të zbritur në tokë, zbulohen sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Nga murg budist kthehet në një modele (FOTO LAJM) Iu deshën 10 vjet izolim për të zgjedhur identitetin e tij të vërtetë dhe për të dalë hapur. Më pas, gjeti kurajon dh
Kompanitë celulare shtrenjtojnë paketat, Autoriteti i Konkurrencës bën "strucin" Drejtoria e Pergjithshme per Konkurrencen dhe Çështjet e Konsumatorit në Francë (Autoriteti i Konkurrencës i Francës) gj
4 vjeçarja me Sidromën Down bëhet modele (FOTO LAJM) Cara Brown u diagnostikua me Sindromen Daun, i njohur edhe si trisomia 21 – e cila është një çrregullim gjenetik i kromo
Këto janë modelet e çantave që do të dominojnë në 2020-ën (FOTO LAJM) Çantat janë padyshim ndër miket më të mira të vajzave dhe një investim që ia vlen. Por cilat janë modelet e çantave që d
Thanë se është në Vjenë, por çfarë nuk shkon me fotot e fundit të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Një keqkuptim e bëri emrin e modeles të lakohej gjerësisht në media. Thanë se Oriola Marashi është shoqëruar në polic
4 modele flokësh, të cilat iu bëjnë të dukeni më të mëdha në moshë! A e dini se në disa raste mënyra se si stiloni flokët tuaj mund t’u bëjë të dukeni më të mëdha në moshë? Po stili i flok
Pallto apo xhup? 6 modelet më në modë sipas fashionistave shqiptare (FOTO LAJM) Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht vesh
Preferoni më shumë këndin në shtëpi? Modelet më të bukura nga te cilat mund të zgjidhni (FOTO LAJM) Dëshironi te blini një divan kënd për shtëpinë tuaj? Para se te vendosni te zgjidhni një model duhet te mendoni fillimis
Nuse në 2020? Këto janë modelet më trend të flokëve (FOTO LAJM) Në fakt mos mendoni për modelin e flokëve për ditën tuaj të madhe pasi ne ju paraqesim disa ide fantastike dhe shik për
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Këto janë modelet e çantave që do të dominojnë në 2020-ën (FOTO LAJM) Çantat janë padyshim ndër miket më të mira të vajzave dhe një investim që ia vlen. Por cilat janë modelet e çantave që d
Modelet e flokëve që nxjerrin në pah tiparet më të bukura (FOTO LAJM) Çdo fytyrë ka së paku një tipar të bukur. Ajo që duhet të bëjmë është të zbulojmë se si ta theksojmë atë. Ka disa mënyra