999 rezultate për

model

I zhvati 30 mijë euro: Modelja e bën milionerin që e ndau "të pendohet" (FOTO LAJM) Romanca e bukuroshes polake Justyna Gradek me stilistin milioner Philipp Plein përfundoi rreth një vit më parë, në mënyr
Dikur velinë në Shqipëri, çfarë bën sot bukuroshja në Amerikë (FOTO LAJM) Anisa Mukaj, është velina shumë bukuroshe e emsionoit investigativ "Fiks Fare". Pas eksperiencës si velinë, Anisa t
Pa të brendshme me fustan transparent, Aurela Hoxha i nxjerr të gjitha në mes të Milanos (VIDEO) Ne super festën e "Vogue" mori pjesë edhe super modelja shqiptare Aurela Hoxha. Aurela tqrhoqi të gjithë vëmëndjen me
Chiara Ferragni rikthen modelin e flokëve që kishin fiksim në fëmijëri (FOTO LAJM) Chiara Ferragni ka vendosur të na fiksojë sërish pas një modeli flokësh për të cilin vdisnim në fëmijëri! Shumë prej
Test argëtues! A mund ta gjeni modelen e zhveshur në këto fotografi? (FOTO LAJM) Artisti zviceran Filippo Ioco udhëton nëpër botë për të krijuar artin e tij. Ai ka qenë në Puerto Rico, Itali dhe Kal
Pamje të rënda, modelja e "Playboy" sulmohet nga qentë Pitbull (FOTO LAJM) Modelja e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është shtruar në spital pasi është sulmuar nga dy qen të rracës Pitbull.
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM) Një terapiste seksi në Hollywood dhe modele playboy, e cila dikur ishte fejuar me aktorin Drew Carey është vrarë nga një
Nga pasarela në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilatë (FOTO LAJM) Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë te gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet
Çfarë humbët këtë Shën Valentin? Festën e çmendur të Dan Bilzerian me modelet e zhveshura (FOTO LAJM) Miliarderi Dan Bilzerian është një ndër njerëzit më të ndjekur në Instagram, ku ai publikon momente nga jeta e tij, e ci
Mos rrezikoni me jakat, këto janë modelet që ju përshtaten me formën e trupit (FOTO LAJM) Ashtu si prerja e duhur e flokëve mund të nxjerrë në pah në mënyrë të përsosur formën e fytyrës tuaj, një model jake, që
Ëngjëj të zbritur në tokë, zbulohen sekretet e errëta që fshihen pas këtyre modeleve Bukuria kërkon sakrifica e modelet e Victoria’s Secret këtë e dinë mirë. Për një trup perfekt në diten e spektaklit, aty
Nga murg budist kthehet në një modele (FOTO LAJM) Iu deshën 10 vjet izolim për të zgjedhur identitetin e tij të vërtetë dhe për të dalë hapur. Më pas, gjeti kurajon dh
U ndanë për një kohë të gjatë, ribashkohet çifti më i dashur i showbizit (FOTO LAJM) Këngëtari Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid, i dhanë fund lidhjes së tyre në mars të vitit 2019. Në janar të këtij
Në prag të martesës, boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Ata ndanin në rrjetet sociale fotot ku i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit. Madje ishte raportuar se boksieri dhe mod
Kompanitë celulare shtrenjtojnë paketat, Autoriteti i Konkurrencës bën "strucin" Drejtoria e Pergjithshme per Konkurrencen dhe Çështjet e Konsumatorit në Francë (Autoriteti i Konkurrencës i Francës) gj
Llogari bankare dhe disa automjete, dalin detaje nga aksioni ndaj mafiozit italian që u kap në Durrës SPAK ka nxjerrë në dritë detaje të reja në lidhje me sekuestrimin e pasurive të Giovanni Di Cosimo, një shtetas italian
4 vjeçarja me Sidromën Down bëhet modele (FOTO LAJM) Cara Brown u diagnostikua me Sindromen Daun, i njohur edhe si trisomia 21 – e cila është një çrregullim gjenetik i kromo
Mijëra ndjekës në Instagram, modelja ka një këshillë për të gjitha vajzat (FOTO LAJM) Modelja Brigette Cooper ka zbuluar ditët e fundit se kush është ushqimi që mund të rrisë gjoksin e femrave. Bukuroshj
Këto janë modelet e çantave që do të dominojnë në 2020-ën (FOTO LAJM) Çantat janë padyshim ndër miket më të mira të vajzave dhe një investim që ia vlen. Por cilat janë modelet e çantave që d