999 rezultate për

mode

Shpërthen e dashura e Mertens, me trup mahnitës rikthen verën (VIDEO) E dashura e Dries Mertenes, Kat Kerkhofs, ka rikthyer verën teksa është futur në det në muajin nëntor duke rikthyer kësh
Brenda shtëpisë së modeles së famshme, Gigi poston pozat e ëmbla me të bijën (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Gigi Hadid, dhe partneri i saj Zayn Malik, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor. Gigi soll
"Një burrë për Albanën", moderatorja e njohur pranon lidhjen Albana Osmani ishte e ftuar sot në rubrikën ‘N’Fermë” dhe rrëfeu shumë detaje që nuk i kemi ditur rreth jetës së saj pri
De Ligt: Me Pirlon do zhvillojmë futboll më modern Mbrojtësi i Juventusit, Matthijs de Ligt ka thënë se stili i Andrea Pirlos është më modern në krahasim me Maurizio Sarri
Mourinho si rrallë herë modest: Nuk jemi duke luftuar për titull Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho ka befasuar të gjithë duke thënë se nuk janë duke luftuar për titullin e Premierli
E kapi duke tradhtuar, ish-partnerja shpërthen ndaj Evra (FOTO LAJM) Patrice Evra, ish-futbollisti i njohur i Manchester United dhe Juventusit është fejuar zyrtarisht me modelen holandeze,
Moderne dhe me shumë shije, Elita Rudi hap dyert e shtëpisë (FOTO LAJM) Shumë VIP-a e kanë nisur që tani zbukurimin e shtëpisë për Krishtlindje dhe Elita Rudi është një ndër to. Moderatorja bu
Bëri operacion për zvogëlimin e gjoksit, modelja e famshme mahnit me bikini (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B. Bian
Në ditët e fundit të shtazënisë, modelja shqiptare infektohet me Covid-19 (FOTO LAJM) Modelja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Greis Petroviç ishte në një lidhje direkte për emisionin 'Ftesë në pesë' k
"Special One" ka dalë jashtë mode, Murinho i vendos një epitet të ri vetes Murinjo do të quhej "Special One" në 2004 kur lëvizi nga Porto drejt Chelseat, teksa fitoi "Europa League" dhe “Champion
E kolme dhe me shami, modelja që po thyen tabu (FOTO LAJM) Po thyen barrierat në industrinë e modës modelja muslimane, me ngjyrë dhe “plus-size” pasi u zgjodh nga marka PrettyLitt
Papa pëlqeu foton e modeles me të brendshme, Vatikani i kërkon llogari Instagramit (FOTO LAJM) Vatikani ka kërkuar shpjegime nga Instagrami, për të kuptuar se si llogaria zyrtare e Papa Françeskut ka pëlqyer fotot e
Gigi tashmë një modele mami, Dua Lipa nuk kursen komplimentat për kunatën (FOTO LAJM) Gigi Hadid është kthyer tashmë në një ikonë mode dhe këtë e dimë të gjithë. Edhe pas shtatzënisë ajo na la të kuptojm
Do t'ja shihni të gjithëve, Rihanna rikthen në modë këtë stil flokësh (FOTO LAJM) Rihanna ka qenë gjithmonë një ikonë stili kur vjen puna tek flokët. Nga rruajtja e një pjese të kokës, deri tek flokët e
Zyrtarisht trendi i momentit, Dojna dhe Chiara Ferragni bëjnë "xing" (FOTO LAJM) Dojna Mema dhe Chiara Ferragni rastësisht kanë zgjedhur të veshin të njëjtat geta, por në ditë të ndryshme. Moderato
Nuri i shtatzënisë, modelja pozon me barkun e rrumbullakosur dhe mahnit ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Emily Ratajkoëski kujdeset të mbajë fansat e saj të përditësuar me çdo detaj se si po i shkon shtatzënia. Gjë
Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe modelja, Nicole Poturalski i dhanë fund lidhjes së tyre në tetor, vetëm pak muaj pasi e kishin bërë publik
Ka punuar me modelet joshëse, Ermal Mamaqi tregon për kë ishte xheloze Ami (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte si rrallëherë në një intervistë, ku fol
Mamaja i bën Luanës komplimentet e bukura, përgjigjet moderatorja Moderatorja Luana Vjollca është shumë e lidhur me të ëmën, me të cilën nuk i kursen postimet apo dedikimet në rrjete soc
Dajna Shabani shfaqet papritur krah ish-bashkëshortit: Shoku im i përjetshëm (FOTO LAJM) Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rreth divorcit të saj dhe zbuloi arsyen që e çoi çif