999 rezultate për

moda

Moda e shpatullave jashtë, kombinimet më të mira Intrigante dhe super në modë, janë bluzat me shpatullat zbuluar. Qoftë një shpatull apo të dyja, ato pak centimetra lëku
Moda, një gardërobë me lule Pranvera është stina e luleve dhe nuk përjashtohet as gardëroba. Veshjet me lule janë femërore, dhe kombinohen mjaft mir
Moda e re, veshje nga qeset plastike Një markë spanjolle veshjesh ka menduar se në pranverën e këtij viti të gjithë duhet të veshim një qese plastike në vend
Limaj rrëfen bisedën që zhvilloi me Edi Ramën dhe Albin Kurtin Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka bërë me dije se gjatë vizitës së tij në Tiranë ka pasur takime me kryemi
Moda me shpatullat zbuluar Intrigante dhe super në modë, janë bluzat me shpatullat zbuluar. Qoftë një shpatull apo të dyja, ato pak centimetra lëku
Moda, si të veshim T-shirt Bluzat, apo T-shirt, siç i quajmë janë të thjeshta, ekonomike, të lehta për tu larë e hekurosur. Sigurisht që kemi sh
Fluturat, moda e pranverës vë krahë Simbol i lirisë dhe rilindjes, fluturat fokusohen tek veshjet e pranverë-verë 2018. Këto krijesa të mrekullueshme shfaqe
Rikthehet moda e viteve '80, si të kombinoni këpucët me takë të ulët Shtëpitë më të mëdha të modës si Chanel, Dior ,Hermès, Givenchy etj kanë rikthyer pas afro 40 vitesh këpucët me takë të
Stili i Minnie Mouse i frymëzuar nga moda Të veçantat e saj janë fustanet me topa dhe fjongo, bashkë me buzëqeshjen, këto elementë e bëjnë miushen më të mahnitshm
Erdhën! Moda rikthen ato që ndoshta nuk i preferojmë edhe aq Tashmë nuk është ndonjë sekret fakti se moda na ka risjellë trendet e vitit 200, ju pëlqen apo jo. Kemi rikthimin e logo
Makinat që nuk do dalin asnjëherë nga moda (FOTO LAJM) Lidhja e meshkujve me makinat daton prej shekujsh. Njësoj si lidhja klasike e Romeos me Zhulietën, pavarësisht çfarë
Jahtet, moda më e re e pasanikëve shqiptar. Sa shpenzojnë dhe ku i mbajnë Miliarderët janë shpesh pjesë e titujve “bombastikë” të mediave në botë dhe, në shumë raste, për stilin ekstravagant të
Kjo është ngjyra që nuk del kurrë nga moda (FOTO LAJM) Nuk është aspak e vështirë të përcaktosh të bardhën si ngjyrën ‘’In’’ të sezonit pasi ajo është gjithmonë aty, në garder
Konkretizohet marrëveshja, Rama-Basha takohen sërish Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i opozitës po zhvillojnë takimin e dytë në pak orë, pas rënies dakord mbi zgjidhjen e
Modafinil, ilaçi që ju rrit inteligjencën Modafinil, është emri i ilaçit që sipas shkencëtarëve të universitetit të Oksfordit, mundëson rritjen e inteligjencës te
Cindy Crawford dorëzohet nga mosha, vendos tërheqjen nga moda (FOTO LAJM) 50 vjetori i saj do të shënojë edhe tërheqjen nga bota e modës. Ky ka qënë vendimi që ka marrë Cindy Crawford, një ikonë
Ikën moda e Dronit, Tirana zgjedh Helikopter (FOTO LAJM) Vetëm pasi kishin kaluar disa minuta nga fillimi i derbit Tirana-Partizani, mbi stadiumin “Selman Stërmasi” u pa një hel
Javën e ardhshme modalitetet për transformimin e FSK-së në ushtri Qeveria ka paralajmëruar se kryeministri Isa Mustafa e ka marrë seriozisht çështjen e avancimit të statusit të Forcës së
Kombinimet që nuk dalin asnjëherë nga moda (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa kombinime që nuk dalin nga moda dhe duken gjithnjë bukur në trup. Janë disa ngjyra të cilat kanë një ndi
Moda në fiset e lashta (FOTO LAJM) Tribu të ndryshme nëpër botë kanë një traditë të veçantë si në veshje ashtu dhe në sjellje. Gjithmone janë të veçantë dh