999 rezultate për

mobile

Më në fund negativ, Immobile bashkohet me Lazion Ciro Immobile, më në fund, është gati të kthehet në fushë. Sulmuesi i Lazios, i cili ka qëndruar për disa javë në izolim
Lazio në telashe, një tjetër futbollist infektohet me Covid-19 Thomas Strakosha, Ciro Immobile dhe Lucas Leiva ishin 3 futbollistët që dolën pozitiv me Covid-19 ditë më parë në kampio
Koronavirusi te Lazio, Strakosha dhe Imobile vazhdojnë izolimin Situatë alarmante te Lazio, për shkak të COVID-19. Dy prej futbollistëve më të rëndësishëm të klubit kryeqytetas vijojnë
Immobile del negativ, por nuk është i gatshëm për Italinë Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile ka rezultuar negativ në testin e fundit të bërë për Covid-19. Edhe pse ka rezultuar
Situata me tamponët te Lazio, policia mbërrin në qendrën stërvitore Lazio dhe Claudio Lotito janë nën akuzë për manipulimin e tamponëve të Covid-19. Në ditët e fundit klubi bardhekaltër ka
Lazio "goditet" para ndeshjes me Juventusin, tre yje largohen nga stërvitja Lazio do jetë pa tre yjet, si Thomas Strakosha, Ciro Immobile dhe Lucas Leiva në ndeshjen e nesërme ndaj Lazios. Sipa
Tare i sigurtë: Strakosha dhe Immobile do të jenë kundër Juventusit Çfarë ndodhi me Immobilen, Leivan dhe Strakoshën që nuk ishin për sfidën e Championsit ndaj Zenitit? Përgjigjen e jep dr
Lippi: E kam mbyllur me trajningun, Immobile garanci për Italinë "Përfundimisht e kam mbyllur punën time si trajner. Me kaq mjafton. Ndoshta mund të isha i dobishëm në role të tjera, le
Mposhti ish-ekipin e tij, Immobile: Ndryshim mentaliteti sonte, atje dështova për fajin e tyre Lazio mundi Borussia Dortmund 3-1 dhe fitoi 3 pikët e para në Ligën e Kampionëve. Protagonist absolut është Ciro Immo
Muriqi - Immobile pritet të luajnë së bashku në takimin ndaj Dortmundit Vedat Muriqi ende është në pritje për të luajtur te Lazio nën urdhërat e tajnerit Simone Inzaghi. Ylli i Kosovës Veda
Immobile merr karton të kuq, aktrimi i Vidal lë për të dëshiruar (VIDEO) Interi u ndal në barazim 1-1 përballë Lazios në një sfidë të tensionuar në “Olimpico” të Romës. Ndërsa rezultati ish
Immobile bën "celibrimin" me Lazion, rinovon për 5 sezone Pas dy sezonesh të vështira të kaluara mes Gjermanisë, Spanjës dhe Torinos, Ciro Immobile u transferua te Lazio në verën
Ky është 23 vjeçari që vrau aksidentalisht shokun e ngushtë Stjuart Smakaj është 23 vjeçari i arrestuar nga policia si autor i dyshuar për vrasjen e shokut të tij të ngushtë, Gledi
E ardhmja në dyshim? Immobile: Kam ndërmend të lidhem përgjithmonë me Lazion Sezoni që sapo mbaroi ishte ai i shenjtërimit të vërtetë për Ciro Immobilen, i cili festoi një arritje historike të dyfi
Sasi rekord! Kamioni i mobilerisë mbushur me drogë, kapet mat durrsaku Një sasi tepër e madhe lënde narkotike është kapur në Doganën e Bllatës. Kamioni me logon e një mobilerie, kishte bre
Në super formë, bashkëshortja e Immobiles për futbollistin: Bomberi im (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacios, Ciro Immobile u shpall golashënuesi më i mirë i Serisë A dhe i Europës. Immobile e mbylli sezonin
Lë pas Ronaldon dhe Lewandowskin, Immobile fiton "Këpucën e Artë" Ciro Immobile është fituesi i Këpucës së Artë për edicionin 2019/20. Immobile ka shënuar 36 gola me fanellën e Lazio,
Immobile sot ka shansin të shkruaj historinë Është një shans i madh që "Këpuca e artë" të kthehet në Serinë A. Dhe këtë mund ta bëjë sot në mbrëmje, Ciro Immobile
Immobile parakalon Lewandowskin, "Këpuca e Artë" drejt italianit Sulmuesi italian ka arritur të shënojë një gol në fitoren 2:0 të Lazios kundër Brescias, ndeshje kjo e vlefshme për javë
Immobile barazon Lewandowskin, kalon dhe Ronaldon 34 gola në Serie A, Ciro Immobile është në super formë. Sulmuesi italian ka realizuar het-trik në fitoren 5-1 të Lazi