999 rezultate për

mkhitaryan

Formacionet zyrtare: Arsenal - Sporting Lisbone Arsenali pret sonte në "Emirates Stadium" skuadrën portugeze, Sporting Lisbone, e vlefshme për UEFA Europa League. T
Mkhitaryan nuk do të luajë nëse Arsenal shkon në finale të Europa Leagues Henrikh Mkhitaryan nuk do të luajë dot në finale të Europa Leagues nëse Arsenal arrin aty. Finalja këtë vit zhvillohet n
Mkhitaryan për Emery: Shpresoi që të sjell taktika dhe një shpirt të ri në Arsenal Henrikh Mkhitaryan shpreson se trajneri i Arsenalit, Unai Emery do të sjell “taktika të reja, ide dhe shpirt” pas emërim
Mkhitaryan hedh kunja të rëndë drejt Mourinhos Mkhitaryan nuk e ka harruar akoma vuajtjet që kishte kur ishte pjesë e “Djajve të Kuq”. Ai shprehet i lumtur që u largu
Milan - Arsenal, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali ka marrë një fitore të madhe në transfertë kundër Milanit me rezultatin 0-2 në "San Siro". Topçinjtë të dy g
Henrikh Mkhitaryan me deklaratë thumbuese për ish-trajnerin e tij “Arsene është një trajner më i dashur, kurse Mourinho shumë i rreptë”, Mkhitaryan tregoi dallimin mes trajnerit francez
Aubameyang dhe Mkhitaryan janë shprehur të lumtur për fitoren ndaj Evertonit Transferimet e fundit të Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Henrikh Mkhitaryan ishin të kënaqur dhe të lumtur me f
A mund të luajnë Mkhitaryan dhe Aubameyang në Europa League me Arsenalin ? Arsenal tashmë ka kompletuar transferimin e Henrik Mkhitaryan nga Manchester United dhe është shumë pranë sulmuesit të B
Mkhitaryan lavdëron futbollin e Wengerit për të ulur atë të Mourtinhos Mkhitaryan thotë se po e tërheqë futbolli i Arsenalit pasi nuk do të ketë nevojë që mbrohet sikurse me Mourinhon. “Na
Mkhitaryan nuk i harron sërish fjalët "Gjithmonë kam ëndërruar të luaj këtu" Henrikh Mkhitaryan përdor trë njëjtin "disk" sa herë që i është bashkuar një klubi të ri. Fjalët e tij kur nënshkruan
Pse Mkhitaryan nuk do të mbajë fanellën me numrin 7 Europa League ? Arsenal ka njoftuar se Henrikh Mkhitaryan ka zgjedhur fanellën me numër 7, por, këtë nuk mund ta mbajë edhe në Europa Le
Wenger elozhe Mkhitaryanit, i lumtur për transferimin e tij Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është mjaft i kënaqur me transferimin e Henrikh Mkhitaryan. Tekniku i Arsenalit
Karikatura e ditës (FOTO LAJM) Alexis Sanchez dhe Henrikh Mkhitaryan janë bër personazhet kryesor i karikaturës së ditës. Faqja angleze Goal.com ka
Zyrtare: Henrikh Mkhitaryan transferohet tek Arsenali Mesfushori armen, Henrikh Mkhitaryan është zyrtarizuar ditën e sotme si lojtar i Arsenalit. Mesfushori është transfer
Mkhitaryan arrin në Londër për të mbyllur transferimin tek Arsenal (FOTO LAJM) Arsenal dhe Manchester United e kanë mbyllur me sukses marrëveshje për shkëmbim e lojtarëve Sanchez- Mkhitaryan. I pa
E FUNDIT / Mkhitaryan fotografohet në rrugët e Londrës (FOTO LAJM) Henrik Mkhitaryan ka arritur në Londër, ku do të kryej procedurat e transferimit tek klubi i Arsenalit. Armeni do të
Arsenal arrin marrëveshjen me United për mesfushorin armen, Mkhitaryan Mesfushori i Manchester Unitedit, Henrikh Mkhitaryan, ka rënë dakord që t’i bashkohet Arsenalit, me Alexis Sanchezin që
Mkhitaryan përlotet në sy pasi i dha lamtumirën shokëve të tij (FOTO LAJM) Mkhitaryan është më afër Arsenalit, çka do të thotë se tani Sanchez është gjithashtu më afër kalimit tek Manchester Unti
Mourinho vazhdon të mos e aktivizojë Mkhitaryanin, armeni e kupton të vërtetën Ndonëse premtoi se do ta hidhte në fushë, në sfidën ndaj Stoke City, Mourinho nuk e grumbulloi fare fantazistin armen, M
Spalletti: Duhen 40 milionë euro për të blerë Pastoren dhe Mkhitaryan ​Ndërsa tifozët e Interit numërojnë ditët që nga fitorja e fundit në kampionat kundër Chievos, plot një muaj më pa