999 rezultate për

mjetit

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje këmbësorin Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Prezë. Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor, rreth
E futën me forcë në makinë, si ndodhi rrëmbimi si në filma i të riut në Tiranë Detaje të reja janë zbuluar nga rrëmbimi si në filma në Tiranë. 23-vjeçarit maqedonas, Davor Velefski ka qenë pranë K
29 vjeçari nga Kukësi me makinë gjermane i sekuestrohen 57 mijë euro në kufi Policia Kufitare e Vlorës parandalon një rast të tentativës për transfertë të parave në mënyrë të paligjshme. Sekuest
Eliminohet deputeti ukrainas bashkë me djalin e tij 3 vjeçar brenda mjetit super lukzoz Persona ende të paidentifikuar kanë ekzekutuar djalin 3 vjeçar të deputetit ukrainas Vyacheslav Sobolev. I mituri nd
Kush është 34 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Gjirokastër (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak pas mesnate ku si pasojë ka humbur jetë një person në me rrugën nacionale në Gjiroka
Aksidenti që i mori jetën dy adoleshenteve, arrestohet i riu që i jepte makinës pa patentë Aksidenti i rëndë që ndodhi mbremjen e djeshme në aksin e vjetër rrugor Elbasan-Tiranë, i mori jetën dy vajzave 17 vjeca
Ambulanca përplas të moshuarën në Korçë Një 62 vjeçar në Korçë ka përplasur një të moshuar. Mësohet se 62-vjeçari me iniciale Ll.P aksidentoi me auto-ambulan
Edhe autori tjetër në atentatin ndaj prokurorit harroi syzet në makinë Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr
Kapet një tjetër kamion me 15 emigrantë në Angli Një tjetër kamion me 15 emigrantë është gjetur në Wiltshire, Angli. Verifikimi erdhi pas dyshimeve për një aktivitet
U gjet e braktisur e me dy kallashnikovë, kalon në skaner makina e atentatit ndaj prokurorit Aktualisht atentati që iu krye mbrëmë prokurorit Arjan Ndoj, është kthyer në kryetemë në media. Arjan mendohet se u s
U përplas me bordurën, humb jetën këngëtari shqiptar (FOTO LAJM) Një aksident tragjik është shënuar gjatë natës mes të enjtes dhe të premtes në Durrës. Rreth orës 00:20, në aksin rru
Arrestohet djali i drejtorit të PS në Lezhë, Xhuliano Frroku sherr me policët Djali i drejtorit Bardhok Frrokut, Xhuliano është arrestuar nga Policia e Lezhës dy ditë më parë. I riu është pikasur
Arrestohet shoferi i mjetit që hodhi viktimën te ura e Dajlanit Eshtë arrestuar edhe shoferi i mjetit tip “Fiat Dukato” që hodhi viktimën te ura e Dajlanit në Durrës, ndërsa një ditë m
Mjeti përfundon në kanal, plagoset drejtuesi Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Bulqizë-Fushë Bulqizë në vendin e quajtur Pishta. Një makinë ka da
Rama ul sërish taksat për miliarderët, sa do të paguajnë për makinat luksoze Qeveria ka vendosur të lehtësojë sërish pasunarët e Shqipërisë ndërkohë që të tjerëve ua rrit taksat. Në paketën fisk
Aksident i rëndë në Elbasan, plagosen 4 persona Dy makina janë përplasur në aksin rrugor Elbasan – Metalurgji ku si pasojë janë lënduar drejtuesja e mjetit Citroen dhe
Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit Pak pas mesante, rreth orës 00:45 në lagjen nr.4 Durrës është qëlluar me armë zjarri tip pistoletë mjeti tip “Volsvagen
Aksident i rëndë në Shijak, humb jetën drejtuesi i mjetit Aksident me një viktimë në fshatin Hardhishtë, në Shijak. Viktima rreth 40 vjeç. Dy mjete janë përplasur me njëri-tje
11 aksidente, 1 i lënduar në Maqedoni Një person ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa gjashtë persona lëndime të lehta trupore në shtatë fatkeqësi komuni
Po kryenin marrëdhënie brenda makinës, kështu u kap 'mat' pronari i mjetit në Tiranë Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tiranë, ku dy persona ende të paidentifikuar nga policia e T