999 rezultate për

mjetin

Aksidenti me 2 viktima, kapet shoferi Policia e Elbasanit ka arrestuar një 24-vjeçar, i cili drejtonte një nga mjetet e përfshira në aksidentin e ndodhur mbrë
"Oj nona ime": Të rinjtë fluturojnë me mjetin luksoz dhe "hanë kokën" (VIDEO) Nuk janë të paktë të rinjtë shqiptarë që mburren me automjetet luksoze dhe çmenduritë që bëjnë në timon. Në një video të
EMRI/ U eleminua me breshëri kallashnikovi, kush është biznesmeni nga Lushnja Një ngjarje e rëqndë ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Lushnjes, ku si pasojë e një atentati është vrarë me bresh
Drejtonin makinën nën efektin e alkolit, në pranga 3 shoferë Janë vënë pas hekurave 3 shoferë të cilët po drejtonin makinat nën efektin e alkolit në qytetin e Korçës. Specialistë
Dyshohet se u godit me qëllim: Si u përplas brenda blindit vëllai i deputetes shqiptare Eldin Dergjini tha se ishte goditur nga pas nga një mjet tjetër duke mos dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin e
Vlorë, motori përplaset me automjetin dhe përfshihet nga flakët Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën Transballkanike midis një automjeti dhe një motorri. Nga in
Rrezikuan jetën me gomone, detaje të reja nga shpëtimi i 4 turistëve në Karaburun Mbrëmjen e djeshme, 4 turistë në Vlorë kanë rrezikuar jetën teksa mjeti i tyre lundrues ishte ccarë. Katër të rinjtë
Gjendet i djegur automjeti i vrasësve të Santiago Malkos (VIDEO) Ky është vendi ku u gjet automjeti i djegur i autorëve të dyshuar për vrasjen e ish-policit Santiago Malko. Autorët e ka
Braktisi makinën të mbushur me kanabis për t' i shpëtuar policisë, arrestohet 38 vjeçari Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 38 vjeçar në Pogradec, pasi në mjetin e tij u gjetën 25 kg lëndë narkotike kana
U aksidentua në Tiranë pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur, ky është 21-vjeçari Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje 21 vjeçar pasi ky i fudit, ne gjende te dehur, eshte aksidentuar me bordurat e r
Përplasi për vdekje 2 italianë, arrestohet shqiptari në Itali Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali. Një kamionist shqiptar ka aksidentuar me mjeti
Shpërndante marijuanë dhe qarkullonte pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçari në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25 vjeçar i akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve. K.Ç., 25 vjeç, ba
Iu gjet marijuanë, arrestohen 2 të rinj shqiptarë në Itali Të dielën në mbrëmje (28 korrik 2019) dy shqiptarë Reiz Datja 20 vjeç e Indrit Turshilla 21 vjeç janë vënë në pranga ng
Trafikonin klandestinë sirianë, arrestohet një person Policia e Gjirokastrës parandalon trafikun e klandestinëve sirianë 45 km në thellësi të territorit shqiptar. Burime nga
8 të plagosur në Sarandë, arrestohet shoferi 28-vjeç Policia ka vene ne pranga shoferin 28 vjecar te nje makine tip benz si shkaktar per aksidentin me pasoje plagosjen e tet
DETAJE/ Aksidentin në Fushë-Milot e shkaktoi një polic Një aksident i rëndë ndodhi në orët e pasdites së sotme në rrethrrotullimin e Fushë-Milotit, ku një 23 vjeçar me inicial
Aksident me dy të plagosur në aksin Korçë-Pogradec, motorri përplaset me mjetin bujqësor Dy persona janë plagosur ditën e sotme në Maliq, si pasojë e një aksident. Sipas policisë, në aksin rrugor Korçë-Pogr
Breshëri plumbash në makinë, vritet ish-futbollisti pranë shtëpisë së tij Një lajm i hidhur ka goditur sërish botën e futbollit, duke qenë se Mark Batçelor është vrarë pas një sulmi me armë që i
Aksidenti në Pogradec, shkon në 9 numri i të plagosurve Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të f
Humb jetën njëri nga policët e lënduar dje në Shkup Polici me inicialet S.B i cili kishte lëndime të rënda trupore pas aksidentit që ndodhi dje në unazën e Shkupit ndërroi