E FUNDIT/ 11 të arrestuar, policia shkatërron grupin e Bajrajve në Shkodër
999 rezultate për

mjeti

Përgjaken rrugët e Shqipërisë që në pikë të mëngjesit, humb jetën 27-vjeçar Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mallakastër. Burime nga policia bëjnë me dije se nga aksidenti i rëndë
Vazhdojnë ngjarjet mafioze në Shkodër, ja çfarë i ka ndodhur një gruaje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Burime pranë vendngjarjes bëjnë me dije se persona të p
800 kg drogë në furgon, arrestohen dy shqiptarët në Itali Në Itali, Foxhia janë sekuestruar 800 kg marijuanë dhe në pranga janë vënë dy të rinj. Dy shqiptarët e identifikuar s
Aksident tragjik me automjetin, shqiptari humb jetën në Greqi Një shqiptar ka gjetur vdekjen në Kretë pas një aksidenti tragjik. Sipas mediave vendase, aksidentiështë regjistruar
Apeli i fortë i policisë: Mos kërkoni kot dronin në qiell “Nuk është e nevojshme të ngrini sytë në qiell për të parë ku është droni i Policisë Rrugore, mjafton të ngrini sytë der
Përplasen dy automjete, ka të plagosur Një aksident me pasojë tre të plagosur, midis të cilëve dy fëmijë, ka ndodhur në aksin rrugor Rrogozhinë – Peqin Sipa
Aksion si në filma në mes të detit: Sekuestrohen 700 kg kanabis Policia e Shtetit dhe Policia italiane,ka finalizuar me sukses një operacion kundër trafikimit të lëndëve narkotike.
Aksident fatal në Maqedoni Një burrë 51-vjeçar nga Prilepi dje humbi jetën në një aksident trafiku i cili ka ndodhur në rrugën magjistrale Gradsko
Aksidenti në Përrenjas, mes të plagosurve dhe dy fëmijë Dy makina janë përplasur këtë pasdite në aksin Librazhd-Përrenjas. Sipas informacioneve paraprake një automjet me tar
Japonia në 2020 do të prodhojë makinë fluturuese Japonia ka filluar punimet e projektit të automjetit fluturuese që planifikon të prodhojë në vitin 2020, transmeton Anad
Porosia që i dha gruas shoferi i arrestuar për vdekjen e shtatzënës: Puthe çunin Gjykata e Fierit ka dhënë sot masën e sigurisë për Edmond Asllanin që dyshohet se shkaktoi aksidentin e rëndë në Fier ku
Lihet në burg shoferi që shkaktoi aksidentin ku vdiq 27-vjeçarja shtatzënë Gjykata e Fierit ka vendosur “Arrest me burg” për Edmond Asllanin, i ndaluar si shkaktas i aksidentit të ndodhur ne Leva
Gruaja nis të vallëzojë nga kamioneta, përfundimi është i keq (VIDEO) Videoja e gruas teksa vallëzon e në fund bie nga kamioneta është bërë hit në rrjetet sociale. Ajo duket mjaft e dispo
Flet e mbijetuara e aksidentit tragjik në Fier: Pashë vdekjen me sy Valentina Troka, e mbijetuara e aksidentit të frikshëm të ndodhur një ditë më parë në aksin Fier-Levan, ku humbi jetën n
Humbi jetën në muajin e 7-të të shtatzënisë, kush është e reja që vdiq në aksident Është zbuluar identiteti i të resë e cila humnbi jetën ditën e sotme në një aksident në aksin Levan-Fier. Viktima ës
Shoferë bëni kujdes, tani kontrolloheni edhe nga ajri Tashmë, policia rrugore ka nisur monitorimin e sjelljes së drejtuesve të mjeteve në rrugë, edhe nga ajri. Llojet e sh
Arrestohet sërish shoferi që i theu këmbën policit në Fushë-Krujë Policia ka arrestuar për herë të dytë drejtuesin e mjetit, i cili aksidenti rëndë pak ditë më parë oficerin e policisë r
Aksidentoi 3 gra, arrestohet vlonjati Mbrëmjen e djeshme ka ndodhur një aksident mbrëmjen e djeshme në Novoselë, Vlorë. Raportohet se dy makina janë përpl
U përplas me bordurën, shpërthen në flakë makina në Prezë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Prezë. Mësohet se rreth orës 16:43, në Prezë, mjeti me targë AA724
Aksidentoi për vdekje fëmijën 6-vjeçar në Divjakë, shoferja shfaqet e pikëlluar në gjykatë Gjykata e Lushnjës ka vendosur masën e arrestit me afat 30 ditë burg për drejtuesen e mjetit Maela Matrangasi e cila aks