999 rezultate për

mjete

Përfshihen nga flakët dy automjete të parkuar përballë Gjykatës në Elbasan Një makinë ka marrë flakë gjatë natës së djeshme përballë Gjykatës në Elbasan. Mësohet se makina ka qënë e parkuar përba
Shtyhet sërish hapja e doganës së Kapshticës Pala greke ka shtyrë afatin e hapjes së doganës së Kapshticës deri në datën 8 mars, 2021, si pasojë e shtimit të rasteve
Pesë ditë të bllokuar në borë dhe acar, banorët e Dardhasit hapin rrugën me mjete rrethnore Që prej 13 shkurtit banorët në fshatin Dardhas në Pogradec kanë mbetur të bllokuar nga bora dhe ngricat. Duke mos ma
Skandal! Qytetarit i vjedhin identitetin dhe kontrabandojnë automjete Një qytetari i kanë vjedhur identitetin dhe duke përdorur emrin e tij, kanë futur në Shqipëri duke shmangur tarifat doga
Zjarr në garazhin në Tiranë, shkrumbohen dy automjete Dy automjete janë djegur brenda një garazhi në kryeqytet. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit
Më shumë se 8 orë të bllokuar, në Qafë Thanë situata e rëndë (VIDEO) Aksi Qafë Thanë drejt doganës së Maqedonisë i bllokuar prej gati 8 orësh. Dhjetëra automjete që presin të kalojnë në
Moti i keq: Bllokohet rruga për në Korçë për mjetet e tonazhit të rëndë Për shkak të motit të keq rruga që të çon në Korçë është bllokuar për mjetet e tonazhit të rëndë. Burimet bëjnë me di
Balluku: Sot nga ora 20:00 do të ndalohet qarkullimi i automjeteve të tonazhit të rëndë Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku njofton se sot nga ora 20:00 nuk do të lejohet asnjë automjet
Korça nën petk të bardhë, si është situata e rrugëve Korça vazhdon të jetë e mbuluar në bardhësi. Ndonëse kontraktorët janë në rrugë për pastrim dhe kriposje, reshjet vaz
Këto qytete kanë numrin më të lartë të automjeteve për banorë Nga viti 2015 deri në vitin 2019, numri i automjeteve për banorë në shkallë vendi u rrit me 24% sipas të dhënave të INST
Moti zbraz "zemërimin", Drejtoria e Përgjithshme Detare: Siguroni mjetet në port Drejtoria e Përgjithshme Detare nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook” bën me dije se pritet të ketë përke
Gjobiten plot 2606 qytetarë për mosmbajtjen e maskës, e pësojnë me dhjetra drejtues mjetesh Gjatë mbrëmjes së djeshme, në Tiranë janë ndëshkuar me pezullim të lejes së drejtimit,  61 drejtues mjetesh, të cilët u
Greqia shtyn bllokimin e doganës së Kapshticës, kur pritet rihapja Si pasojë e shtimit të ndjeshëm të rasteve të reja dhe përkeqësimit të situatës epidemiologjike në vend, Greqia ka shtyr
Aksident i frikshëm në Berat: "BMW" merr përpara 4 makina, arratiset shoferi Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Berat. Burimet bëjnë me dije se një automjet tip "BMW" ka përplas
Shqiptarët nuk zënë mend: Arrestohen 10 shoferë, 8 u kapën tapë në timon Në vetëm 1 javë, autoritetet në Tiranë raportojnë se janë arrestuar 10 shoferë, 8 prej të cilëve në gjendje të dehur.
Reshjet e borës, ndalohet lëvizja e automjeteve të rënda në rrugën Tetovë-Kodra e Diellit Për shkak të reshjeve të mëdha të borës, është vendosur ndalesë për lëvizje të automjeteve të rënda në rrugën Tetovë – K
Bora në Korçë, autoritetet i bëjnë thirrje shoferëve që të përdorin zinxhirë Dimri ka trokitur seriozisht tashmë në Shqipëri, duke ulur temperaturat dhe përkeqësuar motin. Reshjet e shiut dhe të
Reshje të dendura, apel i rëndësishëm për drejtuesit e mjeteve në këtë qytet Reshjet e dendura të shiut sjellin shpesh problematika në qytetin bregdetar të Vlorës. Te tilla kanë qenë dhe ato të
Përplasja e 2 automjeteve, shkakton 5 të plagosur Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:09, në aks
Përkeqësimi i ndjeshëm i motit, pezullohet lundrimi i mjeteve në Vlorë Është pezulluar lundrimi për mjetet e vogla dhe të peshkimit në portin e Vloës, për 48 orët e ardhshme. Shkak për pe