999 rezultate për

mjekut

COVID-19/ Denoncimi i fortë i mjekut: Vdiqën 12 persona, por u raportuan vetëm 5 Mjeku Ilir Pecnikaj ka bërë një denoncim të fortë kur deklaroi se më datë 12 tetor në spitalin “Shefqet Ndroqi”, që njih
"O zot mëshiroje", fjalët e bashkëshortes së mjekut që humbi betejën me koronavirusin Mjeku i njohur Ilirjan Daçi humbi sot betejën me koronavirusin. Por, në kohën që mjeku i ndierë luftonte me jetën, bashk
Paralajmërimi i mjekut: Na presin shumë të vështira, virozat do mbivendosen me COVID-19 "Ditët më të vështira i kemi ende përpara. Është një situatë që kërkon solidaritet të madh..." Shqipëria ka përpara d
COVID-19/ Thirrja e fortë e mjekut imunolog: Stop përdorimit të këtyre ilaçeve! Mjeku imunolog Genc Sulçebe, u ka bërë thirrje sot personave të sëmurë me koronavrius, që po kurohen në shtëpi, që të nd
Denoncimi i ish-mjekut të familjes: Drejtorët e spitaleve janë me juridik "Sot drejtori i Shëndetit Publik të qarqeve Tiranë, Durrës, Dibër është juriste, sepse përkthimi i VKM është thënë: Për
COVID-19 i merr jetën mjekut 64-vjeçar nga Lushnja Ministria e Shëndetësisë raportoi ditën e sotme se 7 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e Covid-19 në vendin tonë.
Brataj fjalë prekëse për ndarjen nga jeta mjekut Haziri: Të qoftë dheu i lehtë shok i mirë Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka shprehur ngushëllime për familjarët e mjekut Astrit Haziri, i cili ndërro
COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur Koronavirusi vijon të vrasë me ritme të larta në Shqipëri. Sot ka ndërruar jetë nga koronavirusi mjeku Astrit Haziri.
Bëhet virale: Fotoja e të porsalindurit që përpiqet t'i heq maskën mjekut Fotoja e një bebushi të porsalindur, që përpiqet t'i heqë maskën mjekut që asistoi në lindjen e tij është bërë virale n
Kalo: E vetmja PPP e pranueshme e mjekut mbetet puna Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo ka theksuar se e vetmja PPP e pranueshme është puna, përkushtimi dhe profesiona
Ngjarje tragjike në Ferizaj, vdes 23-vjeçari Një i ri është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij. Sipas mjekëve ai vdiq nga sulmi në zemër. Rasti ka ndodhur
Manastirliu prek me fjalët për mjekun që ndërroi jetë: Luftoi dy javë me COVID-19! Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manatirliu ka reaguar në lidhje me humbjen e jetës për shkak të infektimit me Covid-19 t
Prej ditësh në terapi intensive, koronavirusi i merr jetën mjekut Humb jeten nga koronavirusi ne Kosove gjinekologu Dr. Burim Krasniqi. Ai ishte duke u trajtuar prej ditesh në mjekimin i
Ndërroi jetë teksa po intubohej, mjekja zbulon detaje nga humbja e kolegut Mjeku pneumolog, Anibal Byberi, humbi jetën mbrëmjen e djeshme në spitalin e Sanatoriumit, duke u bërë mjeku i tretë në
Koronavirusi i mori jetën mjekut 53 vjeçar, reagon ministria e Shëndetësisë Pak më parë u raportua se mjeku shqiptar Anibal Byberi humbi jetën si pasoë e infektmit me koronavirus. Lajmin e hidh
Pati probleme me frymëmarjen dhe u dërgua në raminacion, si është gjendja e mjekut të "Sanatoriumit" Ditën e sotme u raportua se mjeku i njohur Alban Hatibi, i cili punon në spitalin "Shefqet Nndroqi", ka pasur kompikacio
Përkeqësohet gjendja e mjekut të "Sanatoriumit", shtrohet në reaminacion Mjeku i njohur Alban Hatibi është shtruar në Reanimacionin e Spitalit Covid-2, në "Sanatorium". Ai ishte konfirmuar p
Koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur Mjeku i njohur Lulzim Kolgjeraj ka humbur betejën me koronavirusin pas tri javëve që kishte qëndruar në QKUK. Lajmin
Apeli drithërues i mjekut tek Infektivi: Nuk ia dalim dot, na ndihmoni të mposhtim COVID-19 "Na ndihmoni që ta mundim këtë virus se vetëm ne mjekët, spitalet, nuk mund t’ja dalim dot..." Mjeku ORL në QSUT, Kle
Koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur Ka ndërruar jetë mjeku familjar Fadil Zuka. Lajmin e ka bërë të ditur Oda e Mjekëve të Kosovës, përmes një njoftimi në F