999 rezultate për

mjekun

Goditi dhe kërcënoi mjekun e Urgjencës së Elbasanit, arrestohet i riu Një 29-vjeçar është arrestuar pasi kanosi në krye të detyrës një mjek të Spitalit të Elbasanit. Mësohet se K.G., 29 v
Infektohet me Covid-19, si është gjendja e Mariana Kondit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Mariana Kondi është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një
Nëna i jep fund jetës së saj gjatë ditëlindjes së vajzës Një nënë e shtatë fëmijëve u var në shtëpinë e familjes në ditëlindjen e vajzës së saj pas një beteje të fshehur me depr
Brataj prek me dedikimin për mjekun që Covidi i mori jetën: Humba shokun e shkollës "Familja humbi babain, bashkëshortin dhe shokun e jetës. Unë humba shokun e shkollës, kolegun e mire..." Skënder Brat
Manastirliu prek me fjalët për mjekun që ndërroi jetë: Luftoi dy javë me COVID-19! Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manatirliu ka reaguar në lidhje me humbjen e jetës për shkak të infektimit me Covid-19 t
Frikë nga koronavirusi, vetëm një mjek mbetet në punë Gjatë kohës kur pandemia është në shkallën më të lartë të infektimeve në Jemen, spitali i vetëm funksional është ai i qy
Shenjestër e OFL, kush është i forti i Durrësit që vrau mjekun me plumb në kokë Ditën e sotme OFL u dërgoi formular të "fortëve" të Durrësit që të deklarojnë pasurinë. Njëri prej tyre është Ali Lo
E RËNDË/ Banoët djegin të gjallë mjekun, e akuzojnë se bën magji (VIDEO) Një mjek që punon në një projekt të financuar nga Mbretëria e Bashkuar në Guatemalë është djegur i gjallë pasi u akuzua
"Si gjen kohë të më lexojë, kur duhet të jetë në vijën e parë të frontit", Beqaj revoltohet me mjekun Kalo Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i përgjigjet mjekut të njohur infeksionist, Tritan Kalo, i cili doli kundër pro
Takoi mjekun e infektuar me koronavirus, vetëizolohet Putin Edhe presidenti Vladimir Putin është vetëizoluar në banesë pasi mjeku me të cilin shtrëngoi dorën një javë më parë ka r
Kontakt me mjekun pozitiv me COVID-19 në Dibër, ndahet nga jeta 66-vjeçarja Edhe në Maqedoninë e Veriut fatkeqësisht vijon të rritet numri i personave të prekur nga koronavirusi. Mwsohet se sot
Shkoi i raskapitur në shtëpi pas turnit, mjekun e përzënë nga frika e koronavirusit Ai sapo kishte mbaruar një turn raskapitës, por kur u kthye në shtëpi gjeti një surrpizë shumë të pakëndshme. Mjekut
Ish-deputeti paralajmëron kolaps: Ndryshoni strategji, jemi vonë Ish-deputeti demokrat, Tritan Shehu ka bërë një status ku ka nxjerrë në pah sipas tij një problem në mënyrën sesi po me
SKANDALI/ Plagosi mjekun me thikë, por Shqipëria duhet t'i paguajë 15 000 euro Arben Strazimirit Në vitin 2008, bëri jo pak bujë plagosja me thikë e mjekut të njohur Ali Refatllari. Ky i fundit u qëllua me thikë ng
5 mënyra për të lehtësuar simptomat e gripit Nëse vuani nga gripi, disa masa të thjeshta mund të funksionojnë shpejt dhe do ta ndjeni ndryshimin. The Guardian j
Poshtë gërmadhave për të shpëtuar jetë, mjeku shpallet hero (FOTO LAJM) Kreu i shtetit Ilir Meta ka shprehur mirënjohjen për mjekun Grei Malo i cili dha ndihmën e tij për të shpëtuar banorët e
Të riut në Elbasan i del situata jashtë kontrollit, rreh mjekun Policia e Elbasanit ka arrestuar një 32-vjeçar pasi në gjendje të dehur ka goditur një mjek. Shtetasi A. K., banues n
Dy persona dhunojnë mjekun në Ferizaj, kapen nga policia I.O., dhe N.O., kanë sulmuar mjekun S.F në Spitalin Regjional në Ferizaj- Qendra Emergjente. Ata janë ndaluar nga Pol
Mbani shënim! 5 këshilla për të lehtësuar gripin Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Jemi në sezonin e vjeshtës, ku gripi siguron hapësirën më të mad
Duart tregojnë nëse vuani nga këto sëmundje të rënda Duart janë një nga pjesët e para të trupit që tregojnë shenja të plakjes, por ato gjithashtu mund të tregojnë probleme t