999 rezultate për

mjeku

COVID-19, mjeku i rreshton 10 masa inteligjente qeverisë Mjeku Erion Dasho ka bërë një postim ku ka sugjeruar 10 masa inteligjente që mund ti shërbejnë vendit për të ulur ndjesh
Ndërroi jetë teksa po intubohej, mjekja zbulon detaje nga humbja e kolegut Mjeku pneumolog, Anibal Byberi, humbi jetën mbrëmjen e djeshme në spitalin e Sanatoriumit, duke u bërë mjeku i tretë në
Koronavirusi i mori jetën mjekut 53 vjeçar, reagon ministria e Shëndetësisë Pak më parë u raportua se mjeku shqiptar Anibal Byberi humbi jetën si pasoë e infektmit me koronavirus. Lajmin e hidh
Humb jetën te "Sanatoriumi" mjeku i njohur Ka ndërruar jetë në spitalin "Shefqet Nndroqi" nga koronavirusi mjeku shqiptar Anibal Byberi. Mësohet se mjeku ishte
Mjeku i shqetësuar: Janë shtuar rastet e të rinjve Mjeku i njohur Tritan Kalo i ka bërë thirrje të gjithëve që të shmangin grumbullimet në plazhe e mjedise. Kjo është
Pati probleme me frymëmarjen dhe u dërgua në raminacion, si është gjendja e mjekut të "Sanatoriumit" Ditën e sotme u raportua se mjeku i njohur Alban Hatibi, i cili punon në spitalin "Shefqet Nndroqi", ka pasur kompikacio
Përkeqësohet gjendja e mjekut të "Sanatoriumit", shtrohet në reaminacion Mjeku i njohur Alban Hatibi është shtruar në Reanimacionin e Spitalit Covid-2, në "Sanatorium". Ai ishte konfirmuar p
COVID-19/ Mjeku bën për ujë të ftohtë politikanët: A keni fytyrë, ndërgjegje, njerëzi? Situata e pandemisë në Kosovë duket se ka dalë jashtë kontrrollit, ku numri i personave të infektuar që po humbasin bete
Koronavirusi i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar Mjeku familjar, Kujtim Zarari në Kosovë ka humbur betejën me koronavirusin. Mësohet se gjendja e mjekut është përkeqë
Koronavirusi i merr jetën mjekut të njohur Mjeku i njohur Lulzim Kolgjeraj ka humbur betejën me koronavirusin pas tri javëve që kishte qëndruar në QKUK. Lajmin
"Ka bërë gabime", mjeku Erion Dasho thirrje Ministrisë së Shëndetësisë Eksperti i Shëndetit Publik, mjeku Erion Dasho me një postim në rrjete sociale thotë se i gjithë rajoni i Ballkanit Perë
"Maska nuk është dordolec", mjeku ngre alarmin dhe nxjerr fotot Nuk kanë kaluar shumë javë nga momenti kur ministria e Shëndetësisë bëri të detyrueshme përdorimin e maskave në ambiente
Ndahet nga jeta mjeku i të varfërve, për katër dekada kreu vizita falas Sindikata e Mjekëve Egjiptian është hidhëruar për vdekjen e doktor Mohamed Mashali, 76 vjeç, i njohur gjerësisht si “mje
Apeli drithërues i mjekut tek Infektivi: Nuk ia dalim dot, na ndihmoni të mposhtim COVID-19 "Na ndihmoni që ta mundim këtë virus se vetëm ne mjekët, spitalet, nuk mund t’ja dalim dot..." Mjeku ORL në QSUT, Kle
Mjeku shqiptar trondit me deklaratën: BE shpërblen 18 mijë euro vendin me më shumë vdekje! Ditëve të fundit, ka pasur një numër të lartë të të infektuarve dhe viktimave nga koronavirusi në vendin tonë, gjë për t
Mjeku nxjerr të palarat: Në Shqipëri nuk u bëhet tampon të infektuarëve asimptomatikë! "Ku ka më mirë se kaq. Ne jo vetëm nuk e kemi bërë këtë, por nuk iu kemi bërë tampon edhe njerëzve që kanë qenë simptoma
Mjeku Koni: Vaksina nuk do ta zhdukë koronavirusin Mjeku urolog, Artan Koni, është shprehur se koronavirusi nuk do të zhduket as me vaksinë, por do të qëndrojë si gripi.
27 vjeçari me COVID-19 humbi jetën, mjeku bën dedikimin prekës Ditën e sotme një 27 vjeçar humbi jetën në Infektiv. ai ishte i infektuar, por ndërkohë vuante edhe nga talasemia.
Vdes mjeku i dytë nga COVID-19 në Kosovë Spitali i Përgjithshëm në Gjakovë ka njoftuar se ka vdekur kirurgu Ali Tolaj, pas infektimit me COVID-19. Përmes një
A do të ketë valë tjetër të COVID-19 në vjeshtë? Mjeku: Të përgatitemi për më të keqen! Mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti foli në lidhje me situatën e pandemisë në vend e shkaktuar nga COVID-19. Alimehmeti