999 rezultate për

mjekrren

Si të hiqni mjekrën e dyfishtë Mjekra e dyfishtë është një problem që mund të shfaqet te shumë persona për shkaqe nga më të ndryshmet. Shkaku i mjekrës
Suksesi me Italinë, Zaza heq mjekrrën (FOTO LAJM) "Ia dolëm, nuk e duroja dot më". Kështu njofton në Twitter Simone Zaza, sulmuesi i Sassuolos dhe ylli i ri i kombëtares
Gattuso me look të ri, s'ka më mjekërr (FOTO LAJM) E ardhmja e tij është ende e paqartë pas shkarkimit si trajner i Sion, por kjo nuk e pengon Gennaro Gattuson të ndërrojë