999 rezultate për

mjekra

U zgjodh vajza më e bukur në botë, por të gjithë janë kundër saj (FOTO LAJM) Bella Hadid u shpall vajza më e bukur në botë duke lënë pas një numër të madh vajzash shumë të bukura, si: Beyonce, Ambe
Nga aksesorët te mjekra, detajet e gabuara që i bëjnë njerëzit të largohen me stil (FOTO LAJM) Christian Dior një herë pati thënë: “Thjeshtësia, shija e mirë dhe zbukurimi janë tre bazat e veshjes së mirë dhe kët
Rama ''ia arriti qëllimit'', mjekra e tij fiks si ajo e Ismail Qemalit Koronavirusi ka mbyllur gjithësecilin prej nesh në shtëpi tashmë prej ditësh. Po nga shtëpia e tij në Surrel po qeve
Mund të shihen si "defekte", por një grua i pëlqen këto gjëra te bashkëshorti i saj Hijeshia e burrave është e vështirë të përshkruhet me fjalë, por shumë herë kjo magjepsje sensuale e fshehur është bërë
Studim: Meshkujt me mjekër pëlqehen më shumë Meshkujt me mjekër duket se janë partner më të mirë dhe janë më të pëlqyeshëm nga seksi i kundërt. Ky ishte përfundim
Si adoleshent, çfarë po ndodh me Mozzik (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Loredan, Mozzik ka vendosur të bëjë një ndryshim që realisht nuk pritej në look. Reperi ka hequr mjek
Ia arriti "qëllimit", mjekra e Ramës si ajo e Ismail Qemalit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama gjithmonë ka tërhequr vëmendje për paraqitjen e tij të jashtme. Së fundmi, ajo që po bie në sy,
Rama-gazetares: Kur mjekra ime të bëhet më e gjatë se flokët e tua do futemi në BE! "Kur do të futet Shqipëria në BE"? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme foli rreth përgjigjes negative që mori Shqipë
U zgjodh vajza më e bukur në botë, por të gjithë janë kundër saj (FOTO LAJM) Bella Hadid u shpall vajza më e bukur në botë duke lënë pas një numër të madh vajzash shumë të bukura, si: Beyonce, Ambe
Burrat me mjekër janë më të besueshëm, e konfirmon shkenca Mjekra ka qenë prej vitesh një nga atributet më atraktive të burrave. Pa dyshim kjo veçori estetike është një sinonim i
15 foto që provojnë se mjekra ndryshon gjithçka (FOTO LAJM) Është mahnitëse të mendosh se shtimi i një tipari të fytyrës së një njeriu mund të ndryshojë tërësisht pamjen e tij. Kjo
Mjekra ndikon keq në shëndetin e meshkujve? Në disa spitale evropiane, shkencëtarët analizuan mostrat e lëkurës dhe pështymën e 18 meshkujve me mjekër të moshës 18
Njihuni me gruan me mjekrën më të gjatë në botë Jemi mësuar të shohim meshkujt me mjekra, por jo edhe femrat. Këtë rekord e mban një grua në SHBA e quajtur Vivian Wheel
Deputetit të Kosovës vazhdon t'i rritet mjekra, nuk guxon ta presë (FOTO LAJM) Deputeti i Kuvendit të Kosovës Labinot Tahiri vazhdon ta mbajë premtimin për rritjen e mjekrës dhe flokët deri në libera
Keni shumë akne? Fajin e ka mjekra e të dashurit tuaj Çfarë i shkakton aknet? Arsyeja kryesore është prodhimi i tepërt i vajit të fytyrës, por jo vetëm. Janë disa faktorë
Meshkuj kujdes! Trendi i mbajtjes së mjekrës do të “vdesë” këtë vit Nëse jeni ndër ata që mendoni se mjekra duket bukur, atëherë sipas medias së njohur amerikane “Wall Street Journal”, nuk
“Kush është ky i mbuluar nga mjekra”! Jonidës nuk i pëlqeu bashkëshorti në fillim Jonida Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Moderatorja shqiptare Jonida Shehu ka treguar
Kujdes nga mjekrra e partnerit tuaj, mund të merrni sëmundje Mustaqet dhe mjekra janë një nga stilet më në modë, por mund të jetë e rrezikshme për shëndetin. Nuk duam t’ju trembi
E gjeni dot se ku është fshehur delja në mes të këtyre babagjyshërve? Kanë qenë shumta kuiz-et në të cilat jeni vënë në provë për të testuar shikimin tuaj. Gjatë tërë vitit kemi parë ilus
Ja pse disa meshkujve nuk iu rritet mjekra Falë hipsterëve dhe njerëzve me mjekra, mjekrat janë bërë modë përsëri. Meshkujt të cilët kanë fatin të rritin mjekrë