999 rezultate për

mjeko-ligjor

Gjendet një person i pajetë në Korçë, dyshimet e para Një 65-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e sotme në fshatin Çiflig të Korcës. Viktima është shtetasi me inicialet
Nesër del fajtori i aksidentit ku vdiqën katër shqiptarë Tre ekspertë të komunikacionit janë caktuar për të hetuar shkaqet dhe fajësinë për aksidentin tragjik në rrugën magjistr
Flet eksperti: Ku i mori plumbat terroristi grek që tentoi të vriste negociatorët e RENEA-s Familjarët e terroristit grek të vrarë teksa sulmoi me armëë Forcate Speciale RENEA kanë folur për mediat greke duke the
Ndërroji jetë në paraburgim, avokatët kundërshtojne ekspertizën mjeko-ligjore të Enea Ftoit Avokatët e familjes Enea Ftoi kanë kundërshtuar ekspertizën mjeko-ligjore, për vdekjen e 27-vjeçarit. Ata kërkojnë rieks
Vajza e kërcënuar nga ish-burri, partneri i ri: Merrni masa, mos të bëjmë vetëgjyqësi Pas vrasjes së gjyqtares Fildes Hafizi, të cilës i mori jetën ish-bashkëshorti, një lumë denoncimesh janë bërë në 48 orë
"Dua t'i sqaroj gjërat me ty në hotel", e reja nga Lushnja dhunohet dhe përndiqet nga ish-bashkëshorti Pas vrasjes së gjyqtares Fildes Hafizi, të cilës i mori jetën ishbashkëshorti, një lumë denoncimesh janë bërë në 48 orët
“Vjehrri më përdhunonte djalin”, ekzaminim mjeko-ligjor për pretendimet e Levantit Pasi u arrestua për plagosje të familjarëve të ish-bashkëshortes, Marjan Levanti deklaroi se e bëri atë për shkak se vje
Zbardhet ekspertiza e Besnik Pudjas/ Është qëlluar me plumb pas koke Ndryshe nga hipotezat që qarkullonin në lidhje me vdekjen e 36 vjeçarit Besnik Pudja, ekspertiza mjeko-ligjore e viktimë
Drejtoresha e "Koço Glozhenit": Do presim ekspertizën mjeko-ligjore Lidhur me vdekjen e nënës dhe foshnjes, drejtoresha e "Koço Glozhenit" ka thënë se janë të pritje të ekspertizës mjeko-l
Ekspertiza e mjekëve vërteton përdhunimin e vajzës nga i ati Update- Pas përcjelljes së lajmit se një 15 vjeçare është përdhunuar nga i ati, ekspertiza mjeko-ligjore ka dalë në konk
Skandal/ Gruaja dhunohet nga 4 burra, nuk i japin raport mjeko-ligjor Gjatë mbrëmjes së sotme në programin investigativ “STOP”, në ekranin e Televizionit Klan është denoncuar rasti i dhunës
KMDLNj: Të vrarët në Kumanovë të mos varrosen pa ekspertizë mjeko-ligjore Autoritetet maqedonase, pas shumë peripecive, dorëzuan te familjarët trupat e të vrarëve në konfliktin e Kumanovës. K
Përfundon ekspertiza mjeko-ligjore, pritet kthimi i trupave Ka përfunduar ekspertiza mjeko-ligjore e trupave të viktimave në konfliktin e fundjavës së shkuar në Kumanovë. Numri
Zemra e Karelit do të sillet në shqipëri Zemra e Ilia Karelit do të tërhiqet për në shqipëri pasi një prokuror shqiptar dhe një ekspert i mjekësisë ligjore kanë
Protestë para varrimit të Karelit, familjarët: Grekët i nxorrën sytë Trupi i pajetë i Ilir Karelit po i nënshtrohet ditën e sotme një ekspertize mjeko-ligjore në morgun e spitalit të Fierit
Ekspertët mjeko-ligjor të Kosovës e Serbisë takohen nesër në Rashkë Në Komisionin qeveritar për personat e pagjetur dhe partnerëve ndërkombëtar, sot u diskutuan përgatitjet dhe hapat e mët
Ekspertiza mjeko-ligjore, vëllezërit Çollaku u qëlluan nga distancë e afërt Dy vëllezërit Çollaku të cilët u vranë nga policia greke disa ditë më parë në Shyec të Devollit janë qëlluar me armë zja
Familjarët kërkojnë hetime për vrasjen e dy vëllezërve Familjarët e dy vëllezërve nga Komuna Progër e Devollit, të vrarë nga policia greke të shtunën, kërkuan një tjetër ekspe
Asistenca për PAK, ministria padit antarët e komisionit mjeko-ligjor në Fier Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë ka kallëzuar në Prokurorinë e Fierit anëtarët e komisionit mjeko-ligjor të spi
21 Janari, gjykata rrëzon dëshminë e ekspertit mjeko-ligjor Dëshmia e ekspertit mjeko-ligjor Ndoc Çardaku në lidhje me ngjarjen e 21 janarit është rrëzuar nga Gjykata e Tiranës e c