999 rezultate për

mjekimit

Numri i të vetëvrarëve në spitalin-COVID shkoi 3, mjekja tregon arsyen Ka shkuar në tre numri i personave që janë vetëvrarë duke u hedhur nga katet e larta të Shefqet Ndroqit. Vetëm dy dit
Trump iu përgjigj jashtëzakonisht mirë mjekimit, gati për rikthim “Presidenti i SHBA Donald Trump ka përfunduar trajtimit për Covid-19 dhe mund të kthehet në angazhimet publike këtë fund
Pipero tregon ilaçet me të cilat po kurohen të infektuarit në Shqipëri Në spitalet ku po kurohen të sëmurët me Covid-19, janë disa skemat e mjekimit që po ndiqen nga stafi shëndetësor. Baza e
Arma "merr në qafë" korçarin, pasi u vetëplagos procedohet nga policia Një 39-vjeçar nga Korça, mbrëmjen e djeshme është vetëplagosur me armë zjarri në këmbë. Ngjarja ka ndodhur rreth orë
Dëmtim horror në FA Cup, mesfushori përplas qafën në shtyllë (FOTO LAJM) Një dëmtim horro, shkaktoi panik në ndeshjen e vlefshme për “FA Cup” mes Peterborough dhe Leicester Cityt. Mesfushor
Carovska premton rritje të pensioneve Qeveria do të respektojë kërkesat e pensionistëve dhe do të avancojë cilësinë e jetës pensionale, ka porositur ministrja
Bashkim Fino ka probleme serioze me mëlçinë, qeveria jep 560 mijë lekë për kurimin Deputeti socialist Bashkim Fino vuan nga një sëmundje, për kurimin e së cilës qeveria ka vendosur ta ndihmjë me një shum
Radha e mjekimit solli katër viktimat në spital Sikundër u dyshua edhe më herët për zjarrin në një spital privat, gjithshka ka ndodhur për radhën e mjekimit. Më konkret
Vdekja e fëmijës 1 vjeç, tre mjekë pezullohen nga detyra Një foshnje 1-vjeçare ka humbur jetën, si pasojë e pakujdesisë së mjekëve. Ngjarja ka ndodhur në 21 mars 2016 dhe sipas
Berisha: Të arrijmë standartet më të mira të mjekimit në spitale Kryeministri Berisha gjatë ceremoninë së inagurimit të urgjencës së re në QSU, gjatë ditës së sotme është shprehur se re