999 rezultate për

mjekim

Makina përplaset me furgonin me pasagjerë, raportohen të plagosur Një aksident mësohet të ketë ndodhur pasditen e kësaj të premteje në afërsi të fshatit Xhyrë në aksin Librazhd-Prrenjas
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
I ngordhi macja, 27-vjeçari denoncon veterinerin në polici për mjekim të gabuar Një ngjarje e pazakontë është denoncuar në komisariatin numër 3 në Tiranë. Një 27-vjeçar ka kallëzuar një veteriner,
Pedagogia infektohet me COVID-19, nxjerr zbuluar qeverinë: 2 mijë euro mjekim! Pedagogia Ilirjana Kuçana është infektuar me Covid-19 dhe ndodhet në spital. Prej atje ajo ka akuzuar se situata ësht
"JO vetmjekim, JO mbimjekim": Mesazhi i fortë i Tritan Kalos Mjeku i njohur Tritan Kalo në një postim të bërë sot, shprehet se vjeshta solli një rikthim të vrullshëm të virusit, dhe
COVID-19/ Brataj e pranon: Ka abuzues, nuk ka as ilaç as protokoll për këtë virus Epidemia e koronavriusit, mes të tjerash, ka sjellë edhe një paqartësi dhe konfuzion në mjekimin e përdorur nga qytetarë
Numri i të vetëvrarëve në spitalin-COVID shkoi 3, mjekja tregon arsyen Ka shkuar në tre numri i personave që janë vetëvrarë duke u hedhur nga katet e larta të Shefqet Ndroqit. Vetëm dy dit
COVID-19/ Ndryshon mjekimi për të infektuarit, ndalohen mjekët të japin këto tipologji ilaçesh Një urdhër i ri i Ministrisë së Shëndetësisë ndalon mjekët e familjes të mjekojnë të sëmurët me koronavirus me antibioti
Një ditë para denoncoi se nuk i jepnin mjekim, vdes 53-vjeçari nga Ndroqi Lutfi Çekiri, 53-vjeçari nga Ndroqi që u sorollat në dyert e spitaleve për të marrë ndihmë mjekësore ka ndërruar jetë pa
Trump iu përgjigj jashtëzakonisht mirë mjekimit, gati për rikthim “Presidenti i SHBA Donald Trump ka përfunduar trajtimit për Covid-19 dhe mund të kthehet në angazhimet publike këtë fund
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
Po ecte me shpejtësi për të çuar të sëmurin në spital, shoferi përplas pronaren e karburantit Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në një pikë karburanti në dalje të Prrenjasit. Mësohet se një automjet i cili
U dërgua për mjekim të specializuar në Turqi, deputeti fiton betejën me Covid-19 Deputeti i opozitës parlamentare Enver Roshi, është shëruar nga Covid-19. Roshi pas infektimit me Covid -19 u dërgua
Brataj thirrje qytetarëve: Jo mjekime interneti kundër COVID-19, nuk ka betadinë për shpëlarje fyti "Nuk ekziston BETADINË për shpëlarje fyti, betadina është një dizifektant për plagët!" Kreu i Urgjencës Kombëtare, Sk
Nuk ka një mjekim specifik, Pipero tregon si po kurohen të sëmurët tek Infektivi Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka folur për skemat e mjekimit që aplikohen në Spitalin Infektiv teksa shprehet se ndi
11 mjekimet popullore të gjysheve tona që çuditërisht funksionojnë! Shumë shpesh, mjekimet pupullore të gjysheve tona duket se funsionojnë! Prandaj, do zbulojmë në këtë arikull 11 prej kët
Shpërthen bombola e gazit, një person niset me urgjencë drejt Tiranës Një bombol gazi ka shpërthyer në fshatin Ura e Shtrenjtë, në njësinë administrative Postribë. Ngjarja ndodhi pasditen
Vdiq bashkëshortja e infektuar, i moshuari nuk pranon me mjekimet e ndërron jetë (FOTO LAJM) Një dashuri e madhe dhe e vërtetë deri në minutat e fundit të jetës. Një cift pensionistësh kanë humbur jetën pasi janë
Pipero tregon ilaçet me të cilat po kurohen të infektuarit në Shqipëri Në spitalet ku po kurohen të sëmurët me Covid-19, janë disa skemat e mjekimit që po ndiqen nga stafi shëndetësor. Baza e
E RËNDË/ Gruaja shtatzënë me COVID 19 humb jetën në Kosovë Një grua shtatzënë ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e koronavirusit në Kosovë. Klinika Infektive e QKUK-së njo