999 rezultate për

mjeket

"Justifikohet" Rama, ja si veprojnë mjekët kur marrin një telefonatë urgjente (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka ndarë ë video që tregon momentin kur urgjenca kombëtare merr telefonatën nga e bi
Foshnja mrekulli sfidon mjekët shqiptarë, mbush tre muaj jetë Ky foshnje mund të konsiderohet një “mrekulli” pasi çdo ditë që kalon, po sfidon çdo parashikim të mundshëm të bluzave t
Pati ethe dhe këputje, mjekët konfirmojnë gjendjen më të fundit shëndetësore të Janullatos Kryepeshkopata e Shenjtë e Shqipërisë reagoi në lidhje me gjendjen shëndetësore të Kryepiskopit Anastas Janullatos. R
Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: I afërmi im u shtrua në Infektiv, më pas nuk e gjenim dot Gazetari Artan Hoxha rrëfeu përvojën e tij me Covid-19 në ABC Neës. Hoxha tha se pas përkeqësimit të gjendjes u kurua në
Mjeti del nga rruga, shoferi dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Kapshticë në afërsi të urës së Zemblakut. Sipas informacioneve parapra
Ministrja e Financave fiton betejën me COVID-19: Të kemi besim te mjekët Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka fituar betejën me COVID-19. Në një postim në rrjetet sociale mini
Habit Monika Kryemadhi: Metën e kam puthur në buzë, por nuk e infektova me COVID-19 Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zbuluar se ka kaluar koronavirusin, por nuk pa pasur asnjë simptomë. Këtë e ka
Artan Hoxha u infektua me COVID-19: Nuk gjeta zgjidhje te mjekët biznesmenë Gazetari Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku rrëfen se ka qenë për dy javë i infektuar me Covid
A është fshehur numri i të vdekurve? Rama i përgjigjet akuzës së rëndë Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me akuzat e opozitës për fshehjen e viktimave nga koronavirusi. Gjatë bash
Mjeku Koni: Mjekët e shënojnë vdekje nga Covid, MSH ditën tjetër nuk e raporton "Ka raste kur mjekët e kanë shënuar vdekje nga covid, dhe kjo shifër nuk është raportuar nga MSH në konferencë për shtyp
Basha sfidon Ramën: Nëse nuk ke asgjë për të fshehur, prano direkt një hetim të plotë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat përforcoi denoncimin e tij në lidhje me manipulimin
Çani rrëfen gjendjen në Sanatorium: Ishte skandal, mjekët nuk pranonin më pacientë Gazetari i njohur, Arian Çani ka folur mbrëmjen e djeshme në "Zonë e lirë" në lidhje me kapacitet që kanë spitalet shqip
Do i riktheheni aktivitetit fizik pas infektimit me Covid? Mjekët japin disa këshilla Një studim i publikuar në New York Times, ka trajtuar situatën fizike të njerëzve pasi kalojnë Covid-19. Mjekët që kanë
COVID-19/ Meta thirrje Ramës: Trajtim financiar për mjekët Presidenti i Republikës, Ilir Meta i bën thirrje qeverisë që të mbështesë personelin mjekësor të spitaleve COVID, qendra
Flet bashkëshorti i gruas shtatëzënë që humbi jetën nga COVID-19: Nuk e përballoi dot Bashkëshorti i Emanuela Dalipit ka folur për mediat, pas ngjarjes së rëndë që ndodhi të hënën. Ai u shpreh se nuk kanë a
Greg Rama kaloi COVID-19? Djali i kryeministrit falenderon mjekët e Sanatoriumit Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit. Me anë të një postimi në
COVID-19 i mori 2 vëllezërit brenda 24 orëve, Osmani: Nuk na treguan si ishte situata, kishim gati avionin Afrim Osmani ka marrë një goditje shumë të rëndë, pasi ka humbur dy vëllezërit e tij për shkak të Covid-19. Dhimbja isht
Mbesa e një viktime në Itali akuzon mjekët: E vranë! Mbesa e një 84-vjeçari i cili vdiq në një tualet në një spital të Napolit në fillim të kësaj jave tha se ai u mbyt. B
Në pritje të ëmbël, Emma Roberts: Mjekët më thanë se s'do bëja kurrë fëmijë (FOTO LAJM) Emma Roberts ka folur së fundmi rreth shtatzanisë. Në një intervistë për Cosmopolitan, aktorja ka rrëfyer sesi iu desh t
20 vjeçarja humbi jetën pas lindjes, prindërit akuzojnë mjekët për mungesë kujdesi Familjarët e Klea Muxhajt, 20-vjeçares që ndërroi jetë pas operacionit për lindjen e fëmijës kanë ngritur pretendimet se