999 rezultate për

mjekesore

Komisioni për Shëndetësi në Kosovë kërkon të rikthehen kontrollet mjekësore në pikat kufitare Shtetet fqinje kanë regjistruar numër në rritje të rasteve të reja ditore me COVID-19 në javën e fundit, por megjithatë,
Manastirliu: Dyfishohen ekipet mjekësore të urgjencës për trajtimin në banesë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se do të ketë dyfishim të ekipeve mjekëso
Arrestohet i riu, përplasi me makinë dy gra në Vlorë Policia ka arrestuar një 21-vjeçar, pasi ka përplasur me makinë dy gra në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Is
U infektua me COVID-19, mjekët tregojnë gjendjen e Trump Gjendja e presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump është duke u përmirësuar dhe ai mund të lëshohet nga spitali
Pritej te Milani përfundon te Napoli, Bakayoko gati për vizitat mjekësore Tiemoue Bakayoko do të luajë këtë sezon me Napolin. Mesfushori i Chelsea , Tiemoue Bakayoko do të kalojë sezonin e ti
Cavani në Premier League, nesër testet mjekësore te Man United Edinson Cavani pritet të luajë në Premierligë. Ylli uruguaian, Edinson Cavani, me shumë gjasë do të luajë në Premierl
Ylli i Manchester United "zbarkon" në Milano për vizitat mjekësore Diogo Dalot do t’u nënshtrohet vizitave mjekësore, teksa është gati për të kompletuar huazimin e tij nga Manchester Unit
Muriqi zbarkon në Paideia, i nënshtrohet testeve mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka mbërritur në klinikën e Paideia për t’iu nënshtruar testeve mjekësore te Lazio. Muriqi kompletoi tran
Morata zbarkon në Torino, sot testet mjekësore te Juventusi Alvaro Morata ka arritur në Torino për të kompletuar rikthimin në Juventus. Alvaro Morata është në prag të finalizimi
Godin kryen testet mjekësore me klubin e ri, ja lista e gjatë me emrat që do të largohen nga Interi Në pritje të zyrtarizimit të Arturo Vidal, i cili kaloi me sukses testet mjekësore ditën e sotme, drejtuesit e Interit v
Detajet e kontratës: Morata është lojtar i Juventusit, ja kur i kryen vizitat mjekësore Alvaro Morata pritet të udhëtojë të martën për Torino ku do t’i kryejë testet mjekësore para se të zyrtarizohet te Juven
Vidal zbarkon në Itali, ja kur i kryen testet mjekësore te Interi (VIDEO) Arturo Vidal pritet të jetë futbollist i ri i Interit. Kiliani tashmë ka arritur në qytetin e Milanos, bën të ditur g
Fitorja ndaj Metz mund ti kushtojë shumë PSG-së, mbrojtësi rrezikon një mungesë të gjatë Paris Saint Germain gjeti fitoren e parë në kampionat vetëm në ndeshjen e tretë sezonale, teksa mposhti mbrëmjen e djesh
Muriqi kryen me sukses vizitat mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka kryer me sukses vizitat mjekësore tek skuadra italiane Lazio. Sulmuesi nga Kosova ka udhëtuar drejt R
Muriqi zbarkon në Romë, i nënshtrohet testeve mjekësore (VIDEO) Vedat Muriqi sapo ka mbërritur këtë mëngjes në qendrën mjekësore të Lazios, aty ku do t’i nënshtrohet kontrolleve të det
Tik-Tok kthehet në rrezik, tre adoleshentë përfundojnë në spital Rritja e mediave sociale, ka sjellë një numër “sfidash” virale, që bëhen thuajse nga të gjithë, por, jo të gjitha janë t
Muriqi do ti nënshtrohet testeve mjekësore te Lazio ditën e hënë Vedat Muriqi do të jetë lojtar i skuadrës së Lazios. Lazio kanë arritur marrëveshje personale me Vedat Muriqin tash e
Pas Tonalit, ditën e nesërme te Milani pritet që një tjetër lojtar të kryej vizitat mjekësore Ditë e rëndësishme merkatoje te Milani, sepse pasditen e sotme pritet të prezantohet zyrtarisht te kuqezinjtë mesfushori
Tonali zbarkon në Milano, sot kryen testet mjekësore Gati dy javë pas arritjes së marrëveshjes, Sandro Tonali më në fund do të vishet kuq e zi. Mesfushori italian gjatë d
James Rodriguez kryen testet mjekësore tek Everton Transferimi i James Rodriguez tek Everton është çështje orësh. Lojtari sipas shtypit anglez, ka kryer testet mjekësor