999 rezultate për

mjekesor

Mandzukic zbarkon në Milano, gati për testet mjekësore (VIDEO) Mario Mandzukic ka arritur në Milan, ku pritet të kryejë testet mjekësore para zyrtarizimit në fanellën "Rossonere" M
ZYRTARE/ Milani merr Mandzukic Milani ka bërë afrimin e radhës në merkato duke marrë Mario Mandzukic. Ky i fundit do të jetë kuqezinjtë për të zëvë
PD denoncon pezullimin e shërbimeve mjekësore në Kurbin Partia Demokratike ka denoncuar sot pezullimin e shërbimit mjekësor në Kurbin. Ish Deputeti i Partisë Demokratike, Ba
Makina del nga rruga dhe përmbyset në arë, ka të plagosur Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm afër Klosit, ku një automjet doli nga rruga në fshatin Suç. Dy personat të
Rama shpërthen në lavdërata ndaj Erdogan e thumbon BE: Bllokuan ndihmat mjekësore! "Dua të shpreh faktin se solidariteti i Turqisë dhe i presidentit Erdogan nuk është vetëm për tërmetin por edhe për pand
Mjeku i njohur: Nëse vaksinohen mjekët dhe të moshuarit, Covid-19 mund të zhduket Epidemiologu Erion Dasho ka deklaruar se Covid-19 mund të zhduket pas kësaj verë në Shqipëri, nëse deri në atë periudhë
Goditet me thikë një 18 vjeçar në Prizren, dërgohet në spital (VIDEO) Sonte, rreth orës 17:10 minuta, në rrugën ”Remzi Ademaj” në Prizren, ka ndodhur një rrahje, ku si pasojë e kësaj, një pe
Biznesmeni shqiptar gjendet i vdekur në zyrë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Një biznesmen, i identifikuar si Ilaz Beqiri, pronar i nj
Infermieri shkatërron 500 vaksina qëllimisht kundër COVID-19 Autoritetet policore dhe federale po hetojnë rastin e një punonjësi mjekësor, i cili pranoi se shkatërroi qëllimisht 500
Plagosja në Vlorë, policia nxjerr detajet (VIDEO) Mbrëmjen e sotme një person ka mbetur i plagosur në Vlorë. Policia sqaron se 46-vjeçari me inicialet K. M. u qëllua
Ndarja nga jeta e mjekut Mihal Kerci, Meta apel për masa urgjente Presidenti Ilir Meta ka reaguar për ndarjen nga jeta të mjekut anestezist Mihal Kerci, i cili teksa shpreh ngushëllimet
Makina përplas këmbësoren në Vlorë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Transballkanike në Vlorë. Burimet bëjnë me dije se një au
Ndahet nga jeta mjekja dhe pedagogia e Universitetit të Mjekësisë Dr. Suela Muça, mjekes Obsetre-Gjinekologe dhe pedagoges së Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike është ndarë nga je
Lajm pozitiv, Skënder Gega tregon përmirësim të ndjeshëm dhe kthehet në Shqipëri Trajneri i Kukësit, Skënder Gega, kthehet sot në Shqipëri. Tekniku i nënkampionëve të vendit ka lënë sot klinikën "BHT"
Hapet spitali Covid 4, shtrohen pacientët e parë Ministrja Ogerta Manastirliu ka njoftuar se është hapur spitali COVID4 që ka në dispozicion 100 shtretër. Janë shtrua
Spahia: COVID2 nuk ka më vende, 12 të sëmurë kalojnë natën në ambulancë para spitalit Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka bërë një denoncim duke thënë se në spitalin COVID2 nuk ka më kapacitete, edhe pse aut
Kalo për pacientët e infektuar: Po përdoren skema trajtimi jashtë logjikës mjekësore Gjatë një bashkëbisedimi në Ministrinë e Shëndetësisë, mjeku infeksionit Tritan Kalo thotë se skaneri për koronavirusin
Produktet dhe bimët mjekësore që duhet të përdorni kundër gripit Erëzat dhe bimët mjekësore janë ndër aleatët më të mirë të organizmit në stinën e gripit. Ato forcojnë sistemin imunitar
Aksident i rëndë në Tiranë, plagoset rëndë një këmbësore Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen ku është lënduar rëndë një grua. Ngjarja u raportua në zonën e Kombinatit në
Imzot George Frendo me COVID-19, dërgohet në Itali pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore Arqipeshkëvi i Tiranë-Durrësit e njëkohësisht presidenti i Konferencës Ipeshkvore të Shqipërisë, Imzot George Frendo, ës