999 rezultate për

mjegull

Pas Durrësit, mjegulla pushton edhe dy qytete të tjera (VIDEO) Mbrëmjen e sotme një mjegull e dendur përfshiu qytetin e Durrësit duke shkaktuar probleme në qarkullim. Pas pushtoi q
Alarmohen banorët, mjegulla pushton në mbrëmje Durrësin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme qyteti bregdetar i Durrësit është përfshirë nga një mjegull e dendur që ka alarmuar banorët. Sipas b
E ardhmja e Gareth Bale në "mjegull", agjenti zbulon gjithçka Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett ka thënë se ekziston mundësia që sulmuesi të rikthehet në "Santiago Bernabeu", p
Reshje të dendura e rrëshqitje dheu! Njoftimi i rëndësishëm i ARRSH për shqiptarët ARRSH dhe Policia Rrugore kanë dhënë njoftimin e rëndësishëm për drejtuesit e mjeteve pasi i gjithë vendi është përfshir
E ardhmja e "mjegullt", BILD zbulon skuadrën e ardhshme të Ozil Mesut Ozil duket se përfundimisht do të ndahet me Arsenalin. Raportet e ngrira të tij me Mikel Artetën do të ndikojnë që
Si të shmangni "mjegullën" tek syzet kur mbani maskë? Për ata që mbajnë syze, mbajtja e një maske në fytyrë paraqet një problem të madh: avullin. Nëse jeni mësuar të vendosni
Nuk udhëtuan dot drejt Kazakistanit, 4 arbitrat shqiptarë sjellin rastin e paprecedentë në futboll 4 gjyqtarë nga Kosova ishin zgjedhur për të arbitruar një ndeshje kryesore në kampionatin U-21, aty ku do të luhej sfida
Mjegull e vranësira, si pritet të jetë sot moti Java parashikohet te nise me vranësira e kthjellime. Reshje shiu përgjatë bregdetit dhe pjesërisht shtrëngatë shiu në
Si të shmangni "mjegullën" tek syzet kur mbani maskë? Për ata që mbajnë syze, mbajtja e një maske në fytyrë paraqet një problem të madh: avullin. Nëse jeni mësuar të vendosni
E ardhmja e Dybala në "mjegull", Juventusi i vendos çmimin Paulo Dybala është ende duke pritur për debutimin e tij në sezonin e ri, por ndërkohë, e ardhmja e ish-sulmuesit të Pale
Mjegull e vranësira, parashikimi i motit për sot Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare. Parashikohen mjegull dhe mjegull
Policia e LA zbulon shkaqet e aksidentin tragjik ku humi jetën ylli i NBA-së Helikopteri në të cilin ishte Bryant me vajzën e tij dhe 7 persona të tjerë po udhëtonte në kushtë të rënda atmosferike.
Mjegull e ngrica në dy ditët e ardhshme në gjithë Kosovën Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës thotë se në dy ditët e ardhshme, më 22 dhe 23 janar, në Kosovë do të mbajë mot po
Mjegulla e dendur anulon fluturimet, autoritetet japin njoftimin e rëndësishëm për udhëtimet e sotme Moti i keq dhe mjegulla e dendur, anuluan ditën e djeshme disa fluturime për në aerportin e Rinasit. Këto fluturime d
Moti në Kosovë për nesër dhe në ditët në vazhdim Nesër në Kosovë do të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira kalimtare. Do të fryjnë erëra të lehta kryesi
Vranësira dhe mjegull, si do të jetë moti sot? Moti do të jetë me vranësira. Në pjesën më të madhe të ditës në lugina do të ketë mjegull, ndërsa në pjesët e tjera do t
Reshje bore dhe mjegull të dendur, si pritet të jetë moti Moti për ditën e sotme parashikohet me një mëngjes të kthjellët në të gjithë vendin. Prej mesditës dendësim i vranësirav
Nëse jeni në udhëtim, kujdes nga mjegulla në këtë zonë Të gjithë drejtuesit e automjeteve duhet të bëjnë kujdes në zonën e Kurbinit. Për shkak të temperaturave të ulta dhe
Reshje shiu dhe mjegull, parashikimi i motit për sot Moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin, përjashtuar vranësirat kalimtare mesatare lokal
Ulje temperaturash, Kukësi "zgjohet" me mjegull (VIDEO) I gjithë vendi ynë prej ditësh është mbizotëruar nga temperatura të ulta dhe reshje bore. Sot, qyteti i Kukësit është