999 rezultate për

mjaltit

Familja marton vajzën 15 vjeçare, policia u "prish" muajin e mjaltit Një 15-vjeçare është martuar me një djalë 5 vjet më të madh. E për martesën e të miturës kishin rënë dakort edhe prindër
Muaji i mjaltit në Hawaii: Pamjet nga resorti luksoz ku po qëndrojnë Blero dhe Afrona (FOTO & VIDEO) Në shtator të këtij viti, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e
Muaji i mjaltit sapo nisi dhe Blero me Afronën zgjodhën këtë destinacion fantastik! (FOTO LAJM) Më 21 shtator të këtij viti, këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, i thanë “Po” njëri-tje
Vendi ideal për të kaluar muajin e mjaltit sipas shenjës zodiakale Kujtimet e Muajit të Mjaltit janë ndër më të bukurat e të veçantat e martesës prandaj është e rëndësishme që të zgjidhni
Si ta dallojmë mjaltin e vërtetë nga ai i rremi Mjalti, ai i miri, organiku dhe natyrali është një produkt i kërkuar dhe i çmuar për të gjithë shqiptarët. Ky nektar
1 javë pas dasmës, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi nisin muajin e mjaltit (FOTO LAJM) 1 javë më parë, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi celebruan dashurinë e tyre me martesë. Ata i thanë “Po
Vendi përrallor, para dasmës Afrona zbulon ku do kaloj muajin e mjaltit me Bleron (FOTO LAJM) Më datën 21 të këtij muaji, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me martesë das
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotm
Erik Lloshi nis muajin e mjaltit pas dasmës, çifti ka zgjedhur këtë destinacion (FOTO LAJM) Në 17 gusht këngëtari i njohur Erik Lloshi dhe bashkëshortja e tij, Romina celebruan dashurinë e tyre me martesë. Das
Irës nuk i mjaftoi muaji i mjaltit, ja "mbath" me miket për pushime (FOTO LAJM) Një muaj pas ceremonisë së martesës Gaz Paja dhe Ira Seferi u nisën për muajin e mjaltit paksa të vonuar drejt një super
Gaz Paja dhe bashkëshortja nisin muajin e mjaltit, kanë zgjedhur vend të magjishëm (FOTO LAJM) Më datë 1 qeshorë të këtij viti Gaz Paja dhe Ira Istrefi kurorëzuan dashurin në tyre në martesë. Për shkak të angazh
Vendet më të bukura në botë për muajin e mjaltit (FOTO LAJM) Kur vjen puna te muaji i mjaltit, cciftet e sapomartuar vendosin të bëjnë shpenzime të mëdha në mënyrë që të shkojnë në
Bënë dasëm të madhe por ska "muaj mjalti", reagimi i Irës tipik i një vajze shqiptare (FOTO LAJM) Prej pak javësh kurorëzoi në martësë dashurinë disavjeçare, por për aktorin Gaz Paja dhe partnerën e tij muaji i mjaltit
Nuk ka muaj mjalti për Irën, Gazi udhëton vetëm (FOTO LAJM) Aktori i njohur Gaz Paja para pak kohësh kurorëzoi dashurinë e tij me të bukurën e dheut, Irën. Çifti bëri një festë
Kombinimi i mjaltit dhe kanellas ilaç i jashtëzakonshëm Mjalti dhe kanella janë ndër ushqimet më të fuqishme dhe më të larmishme në natyrë, dhe kombinimi i tyre është një ilaç
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin
Kalojnë muajin e mjaltit në burg, kishin keqtrajtuar fëmijët Të porsamartuarit Daniel Richards dhe Kymberely Frederick kaluan një muaj mjalti të paharrueshëm. Edhe sikur të kishi
Çiftit i kthehet muaji i mjaltit në ferr vetëm sepse dhëndri ishte mysliman Një çift britanik, i cili mbërriti në SHBA për të kaluar muajin e mjaltit që kishin ëndërruar gjithmonë, përfunduan të b
Për herë të parë, Sara Hoxha tregon perlën ku po kalojnë muajin e mjaltit Përmes një postimi të pak orëve më parë, Sara Hoxha na ka zbuluar diçka më shumë rreth muajit të saj të mjaltit. Teksa s
Ktheheshin nga muaji i mjaltit, karabinierët arrestojnë çiftin shqiptar me 5 kg kokainë Mediat italiane raportojnë se një çift shqiptarësh është arrestuar në aeroportin Fiumicino të Romës për shkak se u janë