999 rezultate për

mjaftuar

Rama si Erdogani: "Hekurat" atyre që thërrasin kundër tij Ka mjaftuar një thirrje "Rama, anti-shiptar" para kryeministrisë që një qytetar të përfundojë në polici gjatë paradites
Arditi përlot gjithë publikun me këngën për nënën e ndjerë Ardit Gjebrea mbrëmjen e sotme ka rezervuar një suprizë shumë të rëndësishme. Ai ka kënduar një këngë në ndër të nënë
Rrjeti reagon me tërbim ndaj fjalëve të bukuroshes nga Kosova mbi kombëtaren e Shqipërisë (FOTO LAJM) Gjatë një emisioni, gazetarja nga Kosova, Alba Merovci shprehu hapur qëndrimin e saj kundër kombëtares së Shqipërisë. Në
Harrojini bikinit dhe fustanet e shkurtra, Ilda mbulohet me shami (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga moderatoret më të komentuara shqiptare. Shpesh e vënë në shenjstër për fotot proo
E kishte me nxitim, Rama injoron hallet e banorëve të Belshit (VIDEO) Kryeministri Rama ishte sot në Belsh në kuadër të turit të llogaridhënies me qytetarët. Turi në fjalë parashikon prez
Ermali dhe Eugenti bëjnë shqiponjën, çmendet rrjeti Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës. Ndërkohë
"S'më plas fare", kur Zani Caushi i zinte pritë Frrok Çupit tek ura e "Mifolit" (VIDEO) Komiteti i Shpëtimit të Vlorës me në krye Albert Shytin kishte dhënë alarmin se forcat e Berishës ishin nisur për në Vlo
SHOKUESE/ Nënës i bie të fikët "live" pas deklaratës së vajzës (FOTO-VIDEO) Ka mjaftuar një deklaratë që të ndryshonte rrjedhën e emisionit me "Me zemër të hapur", në "News 24". Nëna që prej d
Po Rama ç'pati? "O daku, nuk bohen kshu punët" (FOTO) Kryeministri Rama nuk ia lë mangut komentuesve, madje ai ka gjetur ti kthehet me të njëjtin zhargon. Nëse me herët k
Kur Marina çmendet pas pilafit me kos (FOTO) Marina Vjollca ka postuar një foto duke ngrënë pilaf me kos. "Sa prej jush hane pilaf me kos? Unë vdes për vete".
A do të përjashtohet Rama nga Kuvendi? Sot në orën 18:00, Byroja e Kuvendit do të vendosë nëse kryeministri Rama do të përjashtohet ose jo për 10 ditë nga Parl
Kush ndodhet në krah të Adelina Tahirit? (FOTO LAJM) Bukuroshja Adelina Tahiri di si ti mbajë në ankth fansat e saj. Ajo i ka ngacmuar paksa të gjithë ndjekësit e saj në lid
Super Aubameyang i dhuron fitoren Dortmundit (VIDEO) Ishte parashikuar një sfidë aspak e vështirë për Dortmundin ndaj modestëve të Inglostad, por fusha e lojës ka prodhuar n
“Bisha” shqiptar plas në tokë kundërshtarin për 30 sek (VIDEO) Vetëm pak sekonda i kanë mjaftuar boksierit shqiptar, Ilir Latifi të hedhë në tokë kundërshtarin e tij Sean O’Connell.
Gruaja shan me "libër shtëpie" mjekun në Tiranë (VIDEO) Bluzat e bardha në jo pak raste janë sulmuar nga qytetarët, e ndërsa rrjetet sociale kanë pasqyruar me anë të video-ve a
Katastrofë për Chelsea (VIDEO) Leicester sa duket nuk është rastësi që gjendet ndër skuadrat e para në Kampionatin Anglez. Ekipi modest që lufton pë
Arbana nis pushimet me djalin Arbana Osmani ka nisur pushimet. Me anë të një fotoje të postuar në rrjetin social Facebook, ajo ka treguar se ka nisur
CAS nuk jep shpjegim për shtyrjen Gjykata e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë ka konfirmuar njoftimin e djeshëm të FSHF për shtyrjen e vendimit për dhunën në
Arratiset për Krishtlindje, Armina shijon borën (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka zgjedhur që të festojë Krishtlindjen në një vend me borë. Ende nuk dimë se kush kanë qënë shoqëruesit
Eneda ngacmon fansat me ëmbëlsirën e radhës Këngëtarja dhe prezantuesja Eneda Tarifa ka shtuar edhe më tepër oreksin e miqve dhe ndjekësve në Instagram pasi ka post