999 rezultate për

mjafton

Eksperti i gjykimit: Kartoni i kuq i Atalantas i tepërt, i verdhi do të mjaftonte (VIDEO) Momenti më kontestues i ndeshjes Atalanta – Real Madrid, ishte ai i minutës së 17 të ndeshjes, ku Remo Freuler u përjash
Mjafton një gol, Bayern marshon në krye (VIDEO) Bayern Munchen nuk shkëlqen, por fiton 0-1 në tranfertë ndaj Hertha Berlin dhe vijon të kryesojë në Bundesligë, pa u shq
Rama paralajmërim gjyqtarëve dhe prokurorëve të 21 Janarit: Vettingu nuk mjafton Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar ndëshkim për të gjithë prokurorët dhe gjyqtarët që nuk kanë dhënë drejtësi derimë
Nuk mjafton vetëm testi negativ, Britania e Madhe vendos karantinë për udhëtarët nga Shqipëria Ambasada e Britanisë së Madhe në Tiranë njofton se të gjithë qytetarët që do të udhëtojnë drejt këtij shteti, nga java e
Bie Kukësi, Kastriotit i mjafton një gol për t'u rikthyer te fitorja (VIDEO) Kastrioti ia ka dalë të lejë pas dy humbjet radhazi teksa sot ka mposhtur në Kamëz, Kukësin. Krutanët iu falën një
Vllaznisë i mjafton një pjesë për të siguruar fitoren ndaj Kastriotit (VIDEO) Vllaznia merr fitoren e radhës në kampionat dhe i shkakton humbjen e parë Kastriotit. Në Kamëz, përballë krutanëve, kuqe
Dede siguron tre pikët e para, Tiranës i mjafton goli i Bathës (VIDEO) Trajneri Nevil Dede ia ka dalë sot të marrë fitoren e parë në krye të Tiranës. Këtë e ka bërë në nëj fushë mjaft të vësh
Manchester United i mjafton një penallti i Fernandes ndaj West Bromwich (VIDEO) Manchester Unitedi ka arkëtuar me mjaftë vështirësi pikët e plota në shtëpi ndaj West Bromwich Albion. "Djajtë e Kuq"
HOROSKOPI/ Dita e sotme do jetë plot shanse për peshqit, mjafton të kapni të duhurin Dashi Eshtë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë nga gjërat që nuk japin ndonjë rezultat për ju. Ambi
"Majtas, djathtas dhe në qendër", Marash Kumbulla: Mjafton që të luaj, për Romën nuk hezitova fare Marash Kumbulla e nis në perfeksion aventurën e re tek Roma duke debutuar si një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së
Basha këshillon Ramën: Jepi 160 mijë lekë çdo të papuni dhe 1 mijë euro çdo biznesi të vogël Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha zbulon ndihmën ekonomike, që sipas planit të tij me 5 pika, qeveria e drejtuar n
Barcelonës i mjafton një pjesë ndaj Villarrealit për të siguruar 3 pikët e para në La Liga (VIDEO) Barcelona e udhëhequr nga Ronald Koeman ka treguar se problemet në klub nuk do të bartën në fushën e blertë. ‘Blaugra
Liga e Kombeve: Portugalia dhuron spektakël pa CR7, Mbappe mjafton për Francën (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme 3 supersfidat e vlefshme për Ligën e Kombeve. Portugalia dhuroi spektakël ndaj Kroacisë duke
"Mjafton babai të bëhet mirë", qytetarët jashtë spitaleve COVID me lot në sy Jashtë spitaleve COVID shihet dhimbja e vërtetë që virusi ka shkaktuar në vendin tonë. Familjarët e pacientëve presin
Dopieta e Ronaldos nuk mjafton, Juventusi eliminohet turpërisht nga Lyon (VIDEO) Olympique Lyon ka bërë befasinë më të madhe të këtij sezoni në LK, duke eliminuar Juventusin. Olympique Lyon është mp
Nuk mjafton perla e Calhanoglu, Milan dhe Atalanta ndajnë pikët (VIDEO) Është mbyllur në barazim 1-1 sfida mes Milanit dhe Atalantës. Skuadra e Piolit, e cila i ka befasuar të gjithë me ecu
Gabimet që nuk duhen bërë kurrë në veshjen tuaj (FOTO LAJM) Moda gjithmonë do të jetë e vështirë për t'u kuptuar nga njerëzit e thjeshtë të cilët nuk gjejnë dot kohën për të ndjeku
Barcelonës i mjafton një gol për të mposhtur në derbi Espaynol (VIDEO) Barcelona me shumë mund ja ka dalë të mposhtë minimalisht 1-0 në derbin katalanas ndaj Espaynol. Pas një pjese të par
Rama nuk njeh kufij, nuk i mjafton Facebook, Instagram e Twitter: Më gjeni në Youtube! Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më aktivë që ka pasur ndonjëherë Shqipëria. Kryeministri Edi Rama bë
Mjafton CR7 dhe Dybala, Juventus i rikthehet fitoreve (VIDEO) Juventusi u është rikhyer fitoreve dhe këtë e kanë bërë përballë Bolonjës në transfertë. Bardhezinjtë kanë fituar me