999 rezultate për

mjaftoi

Tottenham mban gjallë shpresat për Champions me fitoren e sotme (VIDEO) Totenhemi i Zhoze Murinjos ka vazhduar serin e fitoreve, duke mundur 1-0 Fullhemin dhe për të qëndruar përsëri në grupin
Nuk i mjaftoi që e eliminoi nga "Champions", Shakhtar tallet keq me Interin (FOTO LAJM) Sikur të mos i mjaftonte fakti që e hoqi Interin nga "Champions League" dhe "Europa League", Shakhtar Donetsk vjen me nj
Florian Markut i mjaftoi një raund për ta mposhtur Muma Mweemba (VIDEO) Florian Markut i ka mjaftuar një raund për ta hedhur në tokë kundërshtarin Muma Mweemba. Boksieri shqiptar, e nisi fu
Interi mposht pastër Genoan (VIDEO) Është gjithmonë ai, Romelu Lukaku, “shpëtimtari” i Interit. Sulmuesi belg shënoi golin e parë të sfidës (të pestin në pe
Shënoi supergol por nuk mjaftoi, Hadërgjonaj flet me lot në sy pas humbjes Përfaqësuesja e Kosovës e ka mbyllur rrugëtimin drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian "Euro 2020" pas humbjes së so
Skandali me mësuesin në Fier, kryetarja e Komisionit të Arsimit thirrje ministres Shahini të japë dorëheqjen Mësuesi në Fier Agron Bego ka shkaktuar jo pak reagime në vendin tonë, kjo për shkak se ky i fundit i cili jepte mësim n
Irës nuk i mjaftoi muaji i mjaltit, ja "mbath" me miket për pushime (FOTO LAJM) Një muaj pas ceremonisë së martesës Gaz Paja dhe Ira Seferi u nisën për muajin e mjaltit paksa të vonuar drejt një super
Nuk u mjaftoi fusha, sherr masiv në tunel pas ndeshjes Tirana-Laçi (VIDEO) Ajo çka filloi në fushën e lojës mes Tiranës dhe Laçit ku incidentet me arbitrin dhe goli në minutat e fundit nxehu mja
Një fjalë mjaftoi që ky djalë të humbasë peshën (FOTO LAJM) Një 28-vjeçar ka humbur rreth 63kg për 15 javë pasi trajneri i tij personal e ndaloi të merrte ushqim të gatshëm nga biz
Nuk mjaftoi rrahja që i bëri Khabib, si e pësoi McGregor pasi i goditi kushëririn (VIDEO) Pamjet nga përleshja që plasi pas dyluftimit mes McGregor dhe Khabib, po nxjerrin të vertëta të reja. Bëhet fjalë pë
Nuk mjaftoi kartoni i kuq? CR7 pritet të dënohet edhe nga UEFA Cristiano Ronaldo ka patur debutimin më të keq të mundshëm në Champions League nën fanellën e Juventus. Portugezi që
DRAMATIKE/ Gjermania e madhe eleminohet nga Botërori Ata ishin pretendentë, por tashmë duhet të mbledhin valixhet dhe të kthehen në Gjermania. Gjermania humbi turpshëm 0-
31-vjeçari para krimit: Të desha më shumë se veten, por s'të mjaftoi Krimi i dyfishtë i ndodhur ditën e sotme në Tiranë me dy viktima ka tronditur thellë familjet shqiptare. Një dashuri
Nuk shënoi dhe nuk asistoi, por Messit i mjaftoi vetëm pjesëmarrja kundër Valencias për të thyer rekord Leo Messi ndonjëherë thyen rekord edhe kur nuk shënon dhe asiston. Fitorja 2-1 e Blaugranëve ndaj Valencias e çon Leo
I fali golin Barcelonës, kaq mjaftoi që Chelsea të kërkojë shitjen urgjente të tij Gabimi ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve duket se do t’i kushtojë shtrenjtë Christensenit. Shumica e tifozëve të Che
U dënua 8 vite burg, reagon deputeti Frashër Krasniqi Gjykata Themelore e Prishtinës i ka shpallur fajtorë sot aktivistët e Vetëvendosjes duke i dënuar me burgim. në mesi
Bie bora e parë në Maqedoni Bora e parë në Maqedoni ka rënë në një nga majat më të larta të vendit, në Pelister. Edhe pse nuk zgjati shumë pasi u
Barcelona përballet me zemërimin e tifozëve, Dembele nuk mjaftoi Barcelona ka prauar se kjo merkato ka dhuruar fryte të kalbura. Sekretari teknik Robert Fernandez dhe drejtori sport
Mjaftoi një gol për të mund Skënderbeun, Partizani i qepet Kukësit Partizani e fitoi ndeshjen e madhe kundër Skënderbeut. Në “Selman Stërmasi”, të kuqtë triumfuan 1-0 në duelin që i dha f
Akuza e rëndë e Sinematit: Më treguan që Vllaznia e dorëzoi ndeshjen Opinonisti i njohur sportiv, Gëzim Sinemati ka lëshuar akuza të rënda për ndeshjen mes Vllaznisë dhe Skënderbeut. Në emi