999 rezultate për

mjafte

Poni, një nënë super e përkushtuar (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Madje, mjaftë edhe e komentuar për dukjen fizike dhe stilin.
Shtëpizë në pemë, punim i mrekullueshëm i realizuar në fshatin Koliq të Prishtinës (FOTO LAJM) Se kosovarët janë mjaftë kreativ në punën e tyre po e dëshmon edhe një punim i mrekullueshëm i realizuar në një fshat të
Mungesa e Ronaldos, Sarri: Nuk mund të luajë gjithmonë Ronaldo nuk u ftua farë në ndeshjen ndaj Brescias në fundjavë dhe për këtë Sarri e ka një arsye. Sipas italianit, CR7
Nedved i soset durimi: Mjaftë, mos na thoni se bëjmë “dallavere” me arbitra Drejtuesit i Firentinës u ankuan pas ndeshjes së sotme se Juventusi favorizohet nga arbitrat. Kjo nuk është e parë dhe F
U ekzekutua para dy ditësh, por çfarë po ndodh në Instagram-in e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Jurgen Kurti apo i njohur ndryshe si menaxheri i VIP-ave, u ekzekutua mbrëmjen e së hënës pran stadiumit Dinamo në kryeq
OSBE/ODIHR dhe APKE: Referendumi në përgjithësi i qetë dhe mirë i organizuar Dita e referendumit në përgjithësi ishte e qetë dhe mirë e organizuar. Procedurat ishin profesionale, transparente dhe t
Talenti i Juventus i surprizuar nga Ronaldo Talenti i Juventusit, Rodrigo Bentancur ka bërë një paraqitje mjaftë të mirë në këtë Botëror me kombëtaren e tij Uruguaj
Kosova pas fitores me Shqipërinë, ngjitet 11 vende më lartë Kombëtarja e Kosovës pasi fitoj ndeshjen miqësore kundër Shqipërisë, është ngjitur 11 vende më lartë në listën e kombëta
Spalleti: Pres një sfidë tepër të vështirë kundër Sampdorias Një barazim i arkivuar ndaj Napolit dhe me vendin e dytë të konfirmuar, Interi i Luciano Spaletit përgatitet të presë në
Tregon Mustafa, ja me kë do hyjë në koalicion LDK-ja Kryeministri në largim, një herësh edhe kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së part
Ja 12 super talentet më premtues në Bundesligë (FOTO LAJM) Kampionati gjerman ka filluar gjatë kësaj jave me sfida mjaft interesante dhe rezultate pozitive për disa nga skuadrat k
Lepuri që po "çmend" rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ky është një lepur ndryshe nga të tjerët, lepuri i vogël, Wally me qime të gjata tek veshët është bërë një nga kafshët m
Ky është stoli im! nga Behar Osmani - Po të flasë për një stol studenti, do të ishte mjaftë i vështirë përshkrimi se në çfarë rethanash g
Formacionet e mundshme Portugali-Suedi Formacionet e mundshme Portugalia Portugalia pritet që të luajë një lojë mjaftë sulmuese, pasi do ta nisë lojën me
Leonora vazhdon të jetë fytyrë reklamuese Gjatë një viti këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka qenë imazh i kompanisë së njohur "Devolli Princ kafe turke" për të
Vjollca Haxhiu e kënaqur me Medën (VIDEO) Sapo kanë realizuar duetin “Unë besoj unë dyshoj” dhe kjo këngë vazhdon të pëlqehet mjaftë shumë në publik. Këngëtarja V
Nikoliq do të takojë Jahjagën "Për takimin e Tomisllav Nikoliqit me presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga është e nevojshme që të arrihen disa kushte
Çiljeta: Jam singël, por e lumtur Përveç muzikës, kohëve të fundit këngëtarja seksi Çiljeta Xhilaga është duke u marrë me biznesin e saj privat. Ka disa m
“Haku i nanës” me mbi 50 mijë klikime brenda 5 ditëve (VIDEO) Ka vetëm disa ditë që kur këngëtarja e njohur Gili ka lansuar videoprojektin e saj më të ri, të titulluar “Haku i nënës”
Samsung hedh në treg Galaxy S Advance Samsung ka hedhur në treg një model të ri të linjës së telefonave Galaxy. Ky telefon cilësohet si jashtëzakonisht i leve