999 rezultate për

mjaft

Brazilit nuk i mjafton Paqueta, "ngec" përballë Panamasë Brazili ka barazuar 1-1 ndaj Panamasë në Estadio do Dragao të Portos në Portugali, një rezultat zhgënjyes duke parë yjet
Gjoba e UEFA-s, Ronaldo e shlyen në vetëm 120 minuta CR7 do të luajë në çerekfinalet e Championsit ndaj Ajax-it. UEFA ka përdorur për sulmuesin e Juventusit të njëjtën v
U ekzekutua para dy ditësh, por çfarë po ndodh në Instagram-in e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Jurgen Kurti apo i njohur ndryshe si menaxheri i VIP-ave, u ekzekutua mbrëmjen e së hënës pran stadiumit Dinamo në kryeq
Majlinda Bregu thumbon Bashën: Për t'u bërë kryeministër nuk mjafton dëshira Majlinda Bregu e ftuar në emisionin “Në kuthin e Piter Pan” iu përgjigj pyetjeve nëse do të dëshironte që një ditë të bë
Mjaft bukës, gluteni shkakton depresion dhe lodhje Gluteni mund të shkaktojë depresion dhe lodhje te njerëzit më shumë se sa probleme të stomakut, sipas një studimi. Shken
Kryemadhi: Rama i mbaruar, mjafton të merret një psikolog Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar në News24 se Ramës po i vjen fundi dhe se për ta vërtetuar këtë mjafton
5 minuta lojë i mjaftojnë Chelsea për të zhbllokuar ndeshjen (VIDEO) Gjigandët anglez të Chelsea kalojn shumë shpejt në epërsi përballë Dinamo Kiev. Autori golit është Oliver Giround në
Lyon ngushton rezultatin në Camp Now (VIDEO) Olimpic Lyon ka hyrë me një tjetër ritëm në pjesë e dytë duke mas pasur çfarë të humbasë francezët janë hedhur në sulm k
Lot dhe mjaft dhimbje, familjarët mbërrijnë aty ku u përplas avioni i "Ethiopian Airlines" (FOTO LAJM) Lot, ulërima dhe plot dhimbje. Kjo është skena që u pa gjatë paradites së sotme në vendin ku u përplas avioni i "Ethiopi
Szczesny, mund të kualifikohemi në çerek-finale mjafton të kopjojmë Ajax-in Portieri i Juventusit Wojciech Szczesny ka deklaruar sot se skuadra e tij mund të kualifikohet në fazën tjetër të Uefa C
Nuk i mjaftonte të ishte bjonde dhe joshëse, kërkoi diçka më tepër (FOTO LAJM) Ishte një bjonde e bukur dhe shumë joshëse por nuk ishte e kënaqur me veten. Amber Luke nga Australia kërkoi edhe më tep
Serbët kërkojnë dorëheqjen e Vuçiçit Të pakënaqur me situatën politike dhe pushtetin e Presidentit Aleksander Vuçiq, ata u mblodhën para Fakultetit Filozofik
Mjafton Mahrez, Manchester City merr kreun (VIDEO) Manchester City ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të plota në transfertë ndaj Burnemuoth. Edhe pse kanë domin
Kaq mjaftoka për ta zgjatur lidhjen 100 vjet! Kemi dëgjuar kaq shumë teorira rreth gjërave që duhet të bëjmë për një lidhje afatgjatë sa nuk dimë ç’të besojmë më parë
Video shantazhuese për politikanët? Si përgjigjet Tahri Ish ministri i Brendshem Saimir Tahiri ishte ditën e sotme tek Krimet e Rënda për tu njohur me akuzat në prokurori. N
Si të mbroni veten dhe fëmijët nga helmimi që vjen prej ushqimit Për të mbrojtur shëndetin tonë, është mirë të respektojmë disa rregulla sa i përket mbajtjes dhe përdorimit të ushqimeve
Juventus harron Atleticon, mjafton Dybala për të mposhtur Bolognan (VIDEO) Juventusi ka lënë pas humbjen në mesjavë nga Atletico Madrid, teksa është rikthyer te fitorja në Serina A duke mposhtur
Mjafton Martinez, Bayern merr kreun dhe kërcënon Dortmundin (VIDEO) Bayern Munich duket se ka lënë pas krizën e rezultateve. Skaudra e Niko Kovac ka fituar me rezultatin minmal 1-0 në
Shuhet shpresat e Tottenhamit për titull, goli i Kane nuk mjafton (VIDEO) Ëndrrat e Tottenahamit për të dalë kampion në Premier League këtë sezon mund të jenë shuar përfundimisht. Spërsat u
Allegri: Nuk mjafton vetëm CR7, Dybala e nis titullar Masimiliano Allegri ka konfirmuar edhe njer se Paulo Dybla do ta nisë nddeshjen si titullar. Ai gjithashtu ka deklaru