E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
999 rezultate për

miyachi

E pabesueshme! Porta bosh, e nxjerr topin jashtë (VIDEO) Ryo Miyachi, sulmuesi i ri i Arsenal U-21, arrin të bëjë gjënë më të komplikuar duke mbrojtur topin dhe kaluar portierin