999 rezultate për

mituri

Ka një këshillë për prindërit që do t'u dhurojnë fëmijëve tablet ose celular për festa Në ditët e sotme, të rinjtë po hyjnë në botën e internetit më gjithmonë e më herët. Sondazhet e fundit na tregojnë se 20
Dy të mitur rrahin për vdekje 86 vjeçarin dhe i grabisin 250 euro Një burrë i moshuar, 86-vjeç, u rrah për vdekje nga dy të mitur në Greqi. Sipas mediave greke, i moshuari jetonte vet
Denoncimi i Berishës: U dhunua në komisariat, i mituri në gjendje kritike niset për në spital (VIDEO) Një denoncim i rëndë ka ardhur nga ish kryeministri Sali Berisha. Sipas tij, një i mitur është nxjerrë nga narkokomis
Vrasja që i vuri "flakën" Greqisë, çfarë ndodhi në ditën e përkujtimit të të miturit Ndonjëherë mjafton një fotografi, një fiksim i çastit për të humbur besimin tek policia. Një polic mban një tufë lulesh
La djalin e mitur në Greqi, policia arreston një person nga Librazhdi Një shtetas nga Librazhdi me inicialet SH.Z, është proceduar penalisht për veprën penale “braktisje e të miturit”. Pr
Abuzoi me 15 vjeçaren, arrestohet i mituri në Kukës Dy persona janë arrestuar në Kukës mes të cilëve një 15 vjeçar që akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me
Peshkaqeni sulmon turistët në Sharm-El-Sheikh, 12 vjeçari humb krahun Një 12-vjeçar dhe personi që shërbente si guidë gjatë udhëtimit turistik, ranë pre e një sulmi të tmerrshëm peshkaqeni n
Trafikim të miturish, prostitucion dhe vjedhje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit, u ka dërguar sot formularët për deklarimimin e burimit të pasurisë tre të dënuarve me banim n
Trafikim të miturish e vjedhje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave banues në
Rrahu brutalisht 3 vjeçarin derisa i theu brinjët, përfundojnë hetimet për njerkun Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e dhunimit të 3-vjeçarit, nga njerku i tij, Alfred Kaza
Makina përplas të miturin në Elbasan, niset me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan, ku mjeti ka përplasur një fëmijë. Mësohet se aksidenti ka ndo
Ku është policia? Makina aksidenton të miturin në ditën e parë të shkollës (FOTO LAJM) Me të nisur viti i ri shkollor nuk kanë munguar as incidentet. Këto pamje shqetësuese vijnë nga shkolla 9-vjeçare “Miha
13 vjeçari bie nga kati i tetë, humb jetën në vend Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në Londër, ku një i mitur, 13-vjeç, humbi jetën pasi ra nga kati
Në gjendje kritike për jetën, i mituri dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një fëmijë është sëmurur ditën e sotme në Sarandë dhe është dërguar në gjendje kritike për jetën, me helikopter në Tir
Trafikim të miturish e vrasje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, tre per
Ambulanca përplas për vdekje të miturin në Kakavijë Një aksident tragjik ka ndodhur pak më parë në Kakavijë, ku një ambulancë ka përplasur për vdekje një të mitur. Ngja
Aksident në Tiranë, niset me urgjencë në spital i mituri Një aksidnet ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një makinë ka përplasur një të mitur i cili është dërguar me urgjencë n
Ngjarje tragjike në Durrës, i mituri mbytet në pishinë Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Durrës, ku një fëmijë është mbytur duke u larë në pishinë. Nga
13 vjeçari dërgohet pa shenje jetë në spital Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Sarandës, ku një 13-vjeçar është dërguar pa shenja
Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas për vdekje të miturin me biçikletë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë vetëm pak minuta më parë. Një makinë ka përplasur një fëmijë, teksa po kalo