999 rezultate për

mitur

Aksidentohet 8 vjeçari në Tiranë, policia kap autorin Një aksident ka ndodhur në orët e vona të natës së sotme në Tiranë. Një djalë i vogël ka mbetur i plagosur pak minuta
Akuzohet se përdhunoi të miturën, çfarë deklaroi 20-vjeçari ditën e djehsme një 17 vjeccare akuzoi një 20 vjeccar se e kishte përdhunuar. Ajo së bashku me prindërit i janë drejt
P*rdhunoi 17-vjeçaren, arrestohet 20-vjeçari në Durrës Arrestohet në flagrancë një shtetas për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të mos
Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas për vdekje të miturin me biçikletë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë vetëm pak minuta më parë. Një makinë ka përplasur një fëmijë, teksa po kalo
S*ks me klientët në sy të vajzës së mitur, si u arrestua në hotel 40 vjeçarja Një grua 40-vjeçare, është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e 30 Korrikut. Bashkë me të u vu në pranga edhe një 25-vjeçar
Tragjedi e rëndë, mbytet një i mitur në lumin Drini i Zi Një tjetër ngjarje tragjike është shënuar sot në lumin Drini i Zi, ku një fëmijë është mbytur dhe për pasojë ka humbur j
La pas dy vajza të mitura, ndahet nga jeta kirurgia dhe pedagogia e njohur Doktoresha e njohur Albana Çela është ndarë nga jeta, teksa nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar këtë humbje tragjike.
Ulërima dhe të qara, si u shpëtuan nga mbytja tre të miturit në Divjakë (VIDEO) Ditën e djeshme, më 26 korrik 2020 në Plazhin e Divjakës, Vrojtuesit e Plazhit në bashke&#
Abuzoi me të miturën dhe i vuri eksploziv në shtëpi, arrestohet i riu Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 23-vjeçar në kuadër të operacionit "Nikla", pasi akuzohet se abuzoi me një të mi
17-vjeçarja tregon abuzimin seksual: Shteti të më marrë në mbrojtje familjen! Një 17 vjeçare në Fushë Krujë, është ngacmuar dhe shfrytëzuar seksualisht për muaj me radhë nga disa persona, për shkak
Aksident i rëndë, makina përplas 6 vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës. Një mjet ende i paidentifikuar ka përplasur një të mitur në Durrës. Dur
Bëri veprime të turpshme ndaj dy të miturave, kapet 56 vjeçari Policia e Durrësit ka arrestuar një 56-vjeçar pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj dy të miturave. Mësohet se të mi
Horror i vërtetë! Nëna mbyt djalin e saj të mitur dhe ia fsheh trupin në garazh (FOTO LAJM) Një nënë ka mbytur djalin e saj të mitur pasi ishte lodhur nga ai pasi përdorte shumë telefonin deri në orët e vona të n
Torturoi gjer në vdekje dy motrat e mitura, 64 vite burg për lideren e kultit fetar Një grua, e cila e konsideronte veten si udhëheqëse shpirtërore të një kulti fetar në Kolorado të SHBA-së është dënuar m
E RËNDË/ Plagoset me thikë 12 vjeçari Një fëmijë i moshës 12-vjeçare është plagosur me një mjet të mprehtë në tregun e gjelbër në Shkup, informojnë nga MPB.
Tentoi të shfrytëzonte si pr*stitutë bashkëjetuesen dhe vajzën e saj të mitur, kapet 37 vjeçari Një ngjarje e rëndë është parandaluar nga Policia. Mësohet se një 37 vjeçar është arrestuar ndërsa bashkëpunëtori i tij
48 vjeçari njihej si pijanec, del ekspertiza mjeko-ligjore e 5 vjeçares të ngacmuar seksualisht nga komshiu Ka dalë ekspertiza mjeko-ligjore e 5 vjeçares në Berat, ku sipas mjekëve ka rezultuar se e mitura kishte shenja të ngac
TRONDITËSE: 48 vjeçari ngacmon seksualisht një fëmijë 5 vjeçar Një tjetër rast tronditë raportohet nga Berati. Një 48 vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht n
"Zhvaste" italianët, si u arrestua i riu shqiptar Një shqiptar, 20 vjec me emrin Denis Petalli është arrestuar në Peskara të Italisë nën akuzat për zhvatje e grabitje.
U arrestua për përdhunimin e të miturës, prokuroria lë të lirë ish-shefin e Policisë në Fushë- Arrëz Shefi i stacionit të Policisë në Fushë- Arrëz, Izmir Duraku është lënë i lirë pasi u ndaluar për përdhunim të një të mit