999 rezultate për

mitraloz

Media serbe jep alarmin: KFOR-i patrullon me gishtin në këmbëzën e mitralozit (FOTO LAJM) Mediat serbe janë duket se janë të interesuara për të rritur tensionin në Kosovë. Pas televizioneve të ndryshme, tashmë
Kuksianit i gjendet mitraloz në shtëpi Policia ka arrestuar një shtetas në Kukës pasi në banesën e tij është gjendur armë e rëndë luftarake, mitraloz. Pas n
Armatoset Shqipëria, shfaqen mjete luftarake (FOTO LAJM) Udhëtarët në rrugën Tiranë –Durrës janë habitur dje kur në autostradë kanë parë të qarkullojnë mjete të blinduara të ush
Pamje të rënda, djali i derdh trutë ariut me automatik (VIDEO) Një kinez është arrestuar nga autoritetet pasi postoi një video tronditëse në internet ku shihet duke vrarë me automatik
DETAJET/ Çfarë janë dhe si funksionojnë makinat "Humvee" që SHBA-të po i falin Shqipërisë Në kuadër të marrëveshjes mes Shqipërisë dhe SHBA, kjo e fundit i ka dhuruar sot vendit tonë 12 mjetet e blinduara dhe m
Ushtari rus qëllon me mitraloz kolegët duke i vrarë Një ushtar rus ka hapur zjarr ndaj trupave të tjerë gjatë praktikës në Lindjen e Largët të Rusisë, duke vrarë tre person
Përdhunoi dhe vrau vajzën 3 vjeçare, ekzekutohet me mitraloz burri në Jemen Një burrë që përdhunoi dhe vrau një vajzë 3 vjeçare është ekzekutuar me mitraloz. Muhammad al-Maghrabi, 41 vjeç, u v
Luftë në Maqedoni? Kapen mijëra automatikë, mortaja, mitralozë dhe granata në kufi me Serbinë (FOTO LAJM) Policia serbe ka kapur në kufirin jugor me Maqedoninë një arsenal të tërë ushtarak, i cili ishte destinuar të hynte në k
Njeriu më i armatosur në Amerikë që zotëron 80 makina ushtarake, 200 mitralozë e tanke (FOTO LAJM) Një koleksionues armësh i njohur me nofkën “Njeriu Dragua” cilësohet si “njeriu më i armatosur në Amerikë”, duke pasur
Momentin kur forcat speciale ruse zënë në pritë me mitralozin robot militantin e ISIS-it (FOTO & VIDEO) Forcat speciale ruse kanë përdorur një mitraloz robot gjatë një operacioni për vrasjen e një militanti të ISIS-it, që be
Kamera e lokalit në Elbasan është dëmtuar nga plumbat e mitralozit Teksa shpresat mbeteshin tek kamera e lokalit, për të hedhur dritë mbi autorët e krimit në Elbasan, tashmë shpresat janë
Zani Çaushi duke votuar në ‘97 me smoking dhe mitraloz (VIDEO) Zani Çaushi, një prej protagonistëve në trazirat e 1997 në qytetin e Vlorës, në videon në fjalë shihet duke votuar me sm
Ekspertiza: Efektivi i RENEA-s u vra me mitraloz, jo snajper Dyshohet se efektivi i RENEA­s Ibrahim Basha, i cili humbi jetën gjatë një operacioni në Lazarat më 24 Qershor 2015, të
Policia sekuestron antitank dhe mitraloz në Lazarat (FOTO-LAJM) Update- Publikohen detaje te reja lidhur me operacionin e policisë në Lazarat. Sipas njoftimit të MPB-së nga kontrollet
Po mitralozi i Lazaratit ku vajti? (FOTO-LAJM) Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri vlerësoi sërish sot punën e bërë nga forcat e policisë të cilët këtë të enjte arritën
Arratisja e të dënuarve, burgu u sulmua me mitraloz Zbardhen detaje të momentit të arratisjes së bujshme të 7 të dënuarve nga Burgu i sigurisë së lartë në Drenovë të Korçës
Kapet me arsenal armësh, arrestohet 32-vjeçari Një 32-vjeçar nga fshati Laktesh i Pogradecit u prangos këtë të shtunë nga policia pasi në shtëpinë e tij është sekuestr
“Ronaldon e ndalim me shpatë dhe mitraloz” Sir Alex Ferguson, ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet që e lidhin Cristiano Ronaldon me një rikthim të mundshëm në ek