999 rezultate për

misterioze

I thanë të mos e hapnin, çifti merr dhuratën misterioze (FOTO LAJM) Të kesh një martesë të suksesshme padyshim që është një punë shumë e vështirë dhe nevojitet mbi të gjitha përkushtim, da
Astori dhe Sala, dy vdekjet e mistershme që tronditën futbollin (FOTO LAJM) Bota e futbollit është tronditur brenda një viti teksa dy futbollistë Astori dhe Sala kanë humbur jetën në mënyrë mister
Zbulohet identiteti i bjondes misterioze që u filmua me Flor Mumajesit Kur Flori Mumajesi u shfaq në orët e para të së dielës në një pub me një vajzë misterioze, të gjithë fansat e tij nisën
I grabitën shtëpinë, hajdutët lënë dy letra misterioze Nëse keni pasur fatkeqësinë që t’iu jetë vjedhur ndonjëherë shtëpia kur nuk keni qenë aty,mendoni se hajdutët nuk do të
Zhdukja misterioze e avionit, reagon babai i futbollistit Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala dyshohet se ka humbur jetën, teksa avioni ku ai udhëtonte është rrëzuar në det. A
Pas reshjeve të shiut dalin disa vrima misterioze në Turqi (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë natyrore ka habitur së tepërmi banorët e fshatrave të distriktit Menderes në Izmir të Turqisë.
Thaçi po mban takime misterioze jashtë Kosovës Ka disa ditë që presidenti Hashim Thaçi nuk gjendet në Kosovë, por askush nuk e di vendndodhjen e saktë të tij. Jozyrtar
Ish-sulmuesi i Seria A vdes në kushte misterioze Federata e Afrikës së Jugut ka bërë me dije se ish-futbollisti Philemon Masinga ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare pë
Joshëse, kjo është vajza që u kap mat Butrintin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në rrjet qarkulloi një video ku këngëtari Butrint Imeri shfaqej në një club nate në krahët e një femre m
Kartolina misterioze i habit të gjithë, mbërrin në destinacion një shekull më vonë Një kartolinë e postuar nga një ushtar gjatë Luftës së Parë Botërore ka mbërritur më në fund në destinacion, vetëm se me
Varka misterioze mbërrin në breg, shënimi mbi të bëhet viral Një varkë misterioze ka zbarkuar në brigjet e një fshati të vogël Irlandez. Mendohet se ka ardhur nga Kanadaja. Kjo v
Vrasja misterioze e vitit 2018 që tronditi Kosovën (FOTO LAJM) Një atentat në orët e para të mëngjesit të 16 janarit ka tronditur Kosovën. Udhëheqësi i Nismës qytetare “Liria, Demo
Fotot e rralla dhe të pathënat e gruas misterioze të Kim Yong (FOTO LAJM) Daljet e saj në publik janë kaq të pakta saqë numërohen me gishtat e duarve. Ri Sol-ju, bashkëshortja e udhëheqësit t
4 vrasjet më misterioze në botë, edhe sot nuk kanë shpjegim 1-Kufoma pa autor Gjatë Luftës civile, shumë amerikanë ishin drejtuar nga Perëndimi, larg fushëbetejave. Nëse ata
Zbulohet shitja misterioze e ish-ylllit të Atletico Madrid Pas Realit me rastin Ramos, “Football Lekas” vendos në shënjestër edhe Atleticon e Madridit dhe në veçanti operacionin
Zhduket në mënyrë misterioze i riu në Dibër, ku dyshojnë familjarët Një 21-vjeçar rezulton i zhdukur prej 7 ditësh në Maqellarë të Dibrës. I zhdukuri është Mateo Aga, ku denoncimin për
Sëmundja misterioze e bëri si shtatzënë, zbuloi shkakun nga miku i saj Një sëmundje misterioze nënkuptonte që një grua mund të shkonte në tualet një herë në javë, ndërsa krijonte idenë tek mi
Dalin detaje misterioze, takimi Thaçi-Vuçiç dhe shkarkimi i Ambasadores Lama Pavarësisht nga deklaratat të presidentëve të Kosovës dhe Serbisë, Hashim Thaçit dhe Aleksandër Vuçiç, se takimet e tyre
“Nuk kemi parë kurrë diçka të tillë”, çfarë ishin valët misterioze që goditën tokën Misteri i "gjëmimit në Oqeanin Indian" dhe valëve të çuditshme sizmike që tronditën botën e shkencës në 11 nëntor duket
Profecitë që u plotësuan, këto janë vdekjet më misterioze në botë Duket e frikshme por është e vërtetë! Disa nga personazhet e famshme të botës së showbiz-it botëror kanë arritur të para