999 rezultate për

misse

Humbi vëllain në atentat mafioz, Misse Beqiri bën dedikimin prekës Misse Beqiri ka thyer heshtjen për herë të parë pas vrasjes tronditëse të vëllait të saj, Flamur Beqiri në prag të krish
I ekzekutuan vëllain në mes të Londrës, bëhet e gjallë Misse Beqiri Shokoi Shqipërinë dhe Lodrën vrasja e Producentit shqiptar, Flamur Beqiri i cili akuzohej se kishte lidhje të forta me k
"Njëra më bënte masazh, tjetra më puthte", Shpat Kasapi: Kam fjetur me 18 misse Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka ndarë detaje nga jeta e tij private si asnjëherë më parë. Ai ka rrëfyer se teksa
Tronditet Londra: Vritet para gruas dhe fëmijëve shqiptari Flamur Beqiri, vëllai i Misse Beqiri, e njohur në Britani mbi pjesëmarrjet e saj në spektaklet televizive “reality”, ësh
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM) Ndoshta një nga konkurset e vetme serioze në vendin tonë përsa i përket bukurisë, "Miss Albania" ka nxjerrë ndër vite fy
Misset lenë nam duke u përleshur për çmimin (VIDEO) Miss BumBumi i sivjetshëm, garë në të cilën kandidatet ftojnë për titullin e të pasmeve më të mira në Brazil, ka përfund
Misset ndër vite, çfarë bëhet sot me femrat më të bukura të Shqipërisë? (FOTO LAJM) Ndoshta një nga konkurset e vetme serioze në vendin tonë përsa i përket bukurisë, "Miss Albania" ka nxjerrë ndër vite fy
Babai vret vajzën 7-vjeçare dhe veten pasi gruaja e kishte braktisur për dhunë Një vajzë e vogël është qëlluar për vdekje nga babai i saj pasi mori vesh aksidentalisht adresën e shtëpisë ku qëndronte
EU: Rama-Basha meeting was a missed opportunity Asked about yesterday's meeting between prime minister Edi Rama and opposition leader, Lulzim Basha, EC's spokeswoman, M
Mayor of Dibra dismissed and investigated after sexual scandal Mayor of Dibra, Shukri Xhelili has been dismissed from duty after asking for sexual favors in exchange of a job position
Klement Balili dismissed, but Police cannot arrest him After the accusations of the DP and Greek media that Klement Balili si the drug baron of the Balkans, the head of the Tr
After Cani, the next to be dismissed is Shehaj After Shkelqim Cani the next person to be dismissed by Rama, is the head of the General Tax Directorate, Briseida Shehaj
Finance Minister Cani dismissed and replaced by Ahmetaj Minister of Finance, Shkelqim Cani, was dismissed today from his post, by Prime Minister Edi Rama. He will be replace
Dritan Hila dismissed as Deputy Minister of Defense The Council of Ministers has adopted some changes in the government. At today's meeting the government dismissed Deputy
Jablanovic is OUT of the government Prime Minister of Kosovo Isa Mustafa, went in a press conference today to announce the dismissal of Serbian Minister of
Misse Beqiri, "Irina Shayk" e shqiptarëve (FOTO LAJM) Misse Beqiri, bukuroshja nga Kosova por që jeton e punon në Suedi, vazhdon të tërheqë vëmëndjen e fansave të saj me foto
Deputy Minister of Environment to be dismissed for not paying electricity Premier Edi Rama has asked for the dismissal of the Deputy Minister of Environment, Diana Bejko for failing to pay elect
Parliament dismisses Cefa and Lelcaj The Parliament voted today the dismissal of Elvis Cefa and Lulzim Lelçaj from the High Council of Justice. 72 MP-es
Governor Fullani officially dismissed by Commission of Economy By unanimous vote, the Parliamentary Commission of Economy has voted to dismiss Ardian Fullani from the post of Governor
Portieri i United dhe Misse Beqiri, dasëm në Mauritius (FOTO LAJM) Portieri i Manchester United Anders Lindegaard është martuar në Mauritius me modelen suedeze me origjinë shqiptare Misse