147 rezultate për

miss

Droga shpėrfytyron miss-in (FOTO LAJM) Imazhet e njė ish missi po pėrdoren tashmė nga policia pėr tė dhėnė mesazhe sensibilizuese ndaj tė gjithė pėrdoruesve tė
Zgjidhet Miss Bota e myslimanėve (FOTO LAJM) 25 vjeēarja, Fatma Ben Guefrache nga Tunizia ėshtė vlerėsua nė Xhakarta tė Indonezisė si Miss Bota pėr myslimanėt. Fa
Miss Kanadaja triumfon nė Miss Globe 2014 (FOTO LAJM) Kurora e Miss Globe 2014 shkoi pėr Kanadanė. Bukuroshja 20-vjeēare Jacqueline Wojciechowski falenderoi jurinė dhe publik
Ja Miss-i qė ndau Kaka-nė nga bashkėshortja (FOTO LAJM) Mediat nė Brazil shkruajnė se shkaku i ndarjes sė futbollistit Ricardo Kaka nga bashkėshortja e tij Caroline Celico mund
Miss Spanja nė lidhje me djalin e Fernando Hierros (FOTO LAJM) Spanja ka bukuroshen e saj zyrtare qė do e pėrfaqėsojė edhe nė Miss Univers. Quhet Desire Cordero, ėshtė 21 vjeē dhe vje
“Miss Serbia" tėrhiqet nga gara e "Miss Globe" nė Shqipėri Ngjarjet qė po pasojnė nga ndeshja e shumė debatuar Serbi-Shqipėri ka dhėnė edhe efektet tek “Miss Globe" nė Shqipėri, t
Miss Suedia: Dua tė martohem me Taulant Xhakėn (FOTO LAJM) Taulant Xhaka ka fituar shumė famė, po me shumė mes shqiptareve pas incidentit nė ndeshjen Serb –Shqipėri. Miss Suedia 2
Miss Universe Albania shpallet Zhaneta Byberi (FOTO LAJM) Studentja 19–vjeēare Zhaneta Byberi ėshtė kurorėzuar mbrėmjen e djeshme si Miss Universe Albania 2014. Juria e pėrbėr
Leila Lopes, Miss Universi qė i tha "Jo" Ronaldinhos (FOTO LAJM) Disa media braziliane zbulojnė njė detaj interesant nga jeta private e Ronaldinhos. Bėhet fjalė pėr bukuroshen nga Angol
Ish-Miss Albania 2005 me nėnėn, fansat preken (FOTO LAJM) Gjithmonė e ka preferuar botėn e televizionit dhe publikun e ka bėrė pėr vete. Ish-Miss Albania 2005, ka postuar njė fot
Bukuroshja shqiptare shpallet "Miss Gjermania 2014" (FOTO LAJM) Tashmė nuk pėrbėjnė mė risi sukseset e vajzave shqiptare nėpėr konkurse bukurie nė botė. Spektakli “Miss Gjermania 2014”
Bukuroshja serbe zgjidhet Miss Evropa (FOTO LAJM) Bukuroshja serbe ėshtė kurorėzuar si Miss Evropa. Jo vetėm e bukur, por missi nė fjalė po studion nė fakultetin e dytė,
17 vjeēarja nga Durrėsi, shoqėruese e dytė nė Miss World Bikini (FOTO LAJM) Njė tjetėr bukuroshe nga Shqipėria ka arritur qė tė triumfojė nė Miss Word Bikini Model Internacional 2014. Bėhet fjalė
Biznesmenia 25 vjeēare zgjidhet Miss Haiti 2014 (FOTO LAJM) Ajo ėshtė njė biznesmene e suksesshme dhe tashmė ėshtė zgjedhur Miss Haiti 2014. 25 vjeēarja qė ka rrėmbyer kurorėn, jo
Arratiset miss-i, ja pse nuk dorėzon kurorėn (FOTO LAJM) Prej ditėsh ėshtė kthyer tashmė nė ēėshtjen mė tė rėndėsishme sa i takon arratisjes sė njė miss-i, e cila ėshtė larguar
Arratiset “Miss Asia Pacific 2014”, merr kurorėn 100 mijė USD (FOTO LAJM) Njė konflikt i cili ka nisur mė herėt mes organizatorėve dhe nėnės sė njė missi, pėr menaxhimin e karrierės sė modelimit
Valbona Selimllari edhe sot si miss, vitet e zbukurojnė (FOTO LAJM) Valbona Selimllari mbahet mend nga tė gjithė si miss-i i parė shqiptar. Ajo befason me linjat e saj trupore, teksa ėshtė
"Kova me akull", Donald Trump pranon sfidėn (VIDEO) I nominuar nga Homer Simpson dhe Mike Tyson, miliarderi Donald Trump ka pranuar sfidėn e kovės me ujė, duke u bėrė kėsht
Valbona, njė miss qė nuk zbehet (FOTO LAJM) Valbona Selimllari do tė mbetet gjithmonė njė miss qė nuk zbehet. Ajo mbahet mend nga tė gjithė si miss-i i parė shqipta
Martohet Adrola Dushi, ish Miss Universe Albania 2012 (FOTO LAJM) 20-vjeēarja nga Rrėsheni, Adrola Dushi, e cila ka rrėmbyer kurorėn e ‘Miss Universe Albania 2012’ ėshtė martuar, vetėm p
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.