999 rezultate për

misrat

Misra të pjekur shoqëruar me salcë hudhrash INGREDIENTËT 4 misra 6 lugë gjelle gjalpë 1 tufë borzilok i freskët 2 lugë kafe hudhër pluhur UDHËZIM
Vitaminat, mineralet dhe antioksiduesit që përftojmë nga misrat e pjekur Misri, një produkt me shumë vlera që mund ta përdorni në gjitha vaktet e ditës suaj, pasi ka një përmbajtje të lartë në
Ja pse konsumi i misrave është i dobishëm Jo vetëm që janë të shijshëm, por janë edhe të shëndetshëm. Konsumi i misrave është i dobishëm për një sërë aspektesh
Misrat bëjnë mirë për shëndetin, ja efektet magjike të tyre Shpesh dietologët rekomandojnë konsumimin e misrave të zier, në sallata ose në supra. Ato i bëjnë shumë mirë shëndetit n
Libi, vritet gazetarja pro Gadafit (VIDEO) Hala Misrati, prezantuesja libiane që u shfaq në ekran me pistoletë, gjatë konfliktit në Libi mes kryengritësve dhe përk
Bombardohet zyra e Gadafit Gjatë natës një sulm i aviacionit të NATO-s mbi tripoli, ka shktërruar gjatë natës ndërtesën e kompleksit të Bab al-Aziz
Bombardohet Misrata, 17 të vdekur Një zëdhënës i kryengritësve në Libi tha se 17 persona janë vrarë dje në Misrata nga bombardimet, që është qyteti i tre
UNICEF: MBi 20 fëmijë të vrarë në Misrata Rreth 20 fëmijë kanë vdekur nga copëzat e mortajave dhe predhave të tankeve, si dhe nga plumbatdhe disa të tjërë të plag
Libi, vriten 30 kryengritës në Misrata Nga një sulm i trupave qeveritare në qytetin perëndimor të Libisë, Misrata, janë vrarë të paktën 30 kryengritës, kështu
NATO mbron civilët në Libi Zëdhënësja e NATO-s, Carmen Romero, tha sot se Misrata është “prioritet numër një”, pasi kryengritësit në Libi e kishin
Forcat e Gadafit bombardojnë Misratan Forcat besnike të sundimtarit libian Muhamer Gadafi kanë sulmuar me artileri qytetin e Misratas që mbahet nga rebelët. K