999 rezultate për

misra

Misra të pjekur shoqëruar me salcë hudhrash INGREDIENTËT 4 misra 6 lugë gjelle gjalpë 1 tufë borzilok i freskët 2 lugë kafe hudhër pluhur UDHËZIM
E dhimbshme: Historia e 10 vjeçarit nga Burreli që shet misra për të blerë rrobat e dimrit Kushdo që kalon në aksin Burrel-Tiranë është e pamundur që të mos e ketë parë në rrugë këtë fëmijë 10-vjeçar në vendin e
Shihni përleshjen mes policëve bashkiake dhe shitësve të misrave (VIDEO) Përplasjet mes Policisë Bashkiake të Tiranës dhe shitësve ambulantë të cilët shesin për bukën e fëmijëve, është shfaqja
Burri sherr LIVE me gruan: “Ishe infermiere, jo agronome që bridhje nëpër misra!” Megjithëse kanë kaluar pothuajse 22 vite nga koha kur janë divorcuar, si Fiqiretja edhe Kamberi vazhdojnë të akuzojnë nj
Vitaminat, mineralet dhe antioksiduesit që përftojmë nga misrat e pjekur Misri, një produkt me shumë vlera që mund ta përdorni në gjitha vaktet e ditës suaj, pasi ka një përmbajtje të lartë në
Ja pse konsumi i misrave është i dobishëm Jo vetëm që janë të shijshëm, por janë edhe të shëndetshëm. Konsumi i misrave është i dobishëm për një sërë aspektesh
Misrat bëjnë mirë për shëndetin, ja efektet magjike të tyre Shpesh dietologët rekomandojnë konsumimin e misrave të zier, në sallata ose në supra. Ato i bëjnë shumë mirë shëndetit n
Libi, vritet gazetarja pro Gadafit (VIDEO) Hala Misrati, prezantuesja libiane që u shfaq në ekran me pistoletë, gjatë konfliktit në Libi mes kryengritësve dhe përk
Bombardohet zyra e Gadafit Gjatë natës një sulm i aviacionit të NATO-s mbi tripoli, ka shktërruar gjatë natës ndërtesën e kompleksit të Bab al-Aziz
Bombardohet Misrata, 17 të vdekur Një zëdhënës i kryengritësve në Libi tha se 17 persona janë vrarë dje në Misrata nga bombardimet, që është qyteti i tre
UNICEF: MBi 20 fëmijë të vrarë në Misrata Rreth 20 fëmijë kanë vdekur nga copëzat e mortajave dhe predhave të tankeve, si dhe nga plumbatdhe disa të tjërë të plag
Libi, vriten 30 kryengritës në Misrata Nga një sulm i trupave qeveritare në qytetin perëndimor të Libisë, Misrata, janë vrarë të paktën 30 kryengritës, kështu
NATO mbron civilët në Libi Zëdhënësja e NATO-s, Carmen Romero, tha sot se Misrata është “prioritet numër një”, pasi kryengritësit në Libi e kishin
Forcat e Gadafit bombardojnë Misratan Forcat besnike të sundimtarit libian Muhamer Gadafi kanë sulmuar me artileri qytetin e Misratas që mbahet nga rebelët. K