999 rezultate për

mislaev

U kap në Tiranë, agjentët rus vijnë dhe marrin në mesnatë terroristin e ISIS Eshtë ekstraduar në Rusi, shtetasi rus, Rasul Mislaev, i arrestuar në Tiranë për akuzën, terrorizëm. Mësohet se ai i
"Terrorist nuk jam unë, por Putin", Gjykata e Durrësit merr vendim për rusin e ISIS Gjykata e Durrësit ka vendosur ekstradimin e shtetasit ru Rasul Milsaves cili u arrestua disa kohë më parë në vendin ton
"Mos mos më çoni në Rusi, do më vrasin" "Ju lutem mos më depërtoni se atje do të më vrasin". Kjo ishte fjalia kryesore para trupit gjykues të Rasul Mislaev,
U arrestua si terrorist, gjykata e Durrësit merr vendimin për rusin Gjykata e Durrësit ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për shtetasin rus Rasul Mislaev 34 vjec, me qëllim ekstradi