999 rezultate për

misioni

Moderatorja shqiptare ngatërron emrin e të ftuarit në mes të emisionit (VIDEO) Moderatorja e sportit Elmira Sadrija ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5". Ajo iu është përgjigjur pyetje të ndryshme
U rrëzua në mes të emisionit, Aulona Musta tregon me fakte pasojat (FOTO LAJM) Të dielën nisi emisioni "Thumb on" dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën i pamë në ekranin e Ora News. Që në nisje të emisio
Murrizi e thotë troç: Ti pinë lëngun, opozita parlamentare s’do e votojë Deputeti Myslim Murrizi është shprehur kundër draftit të hartuar nga ekspertët për Reformën Zgjedhore, teksa ka theksuar
Lë televizionin për shkak të shtatzënisë, ja çfarë do të ndodhë me emisionin e Vilma Mashës (FOTO LAJM) Një vit pas martesës, u zbulua se moderatorja Vilma Masha është në pritje të fëmijës së parë. Ajo tashmë është në mua
Surprizë nga Afganistani, momenti drithërues kur ushtari takon të ëmën (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka postuar në rrjetet sociale, momente prekëse të një nëne që ribashkohet me djalin
Aulona rrëzohet në mes të skenës pa nisur mirë emisioni Mbrëmjen e sotme ka nisur sezonin e ri “Thumb On”, programi nën drejtimin e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Po që
Renato bërtet, konkurrenti gjuan me shkelm mes emisionit (VIDEO) Vijojnë sherret dhe tensionet në “Hell’s Kitchen”. Ashtu sikurse jemi mësuar shpesh të shohim edhe mbrëmjen e djeshme nj
Për herë të parë në Shqipëri, Luana sjell në emisionin e saj këngëtarin me famë botërore (VIDEO) Moderatorja Luana Vjollca ka premtuar se puntata e radhës e emisionit të saj “Shiko kush luan” do të jetë një spektakël
Basha reagon për herë të parë për vilën luksoze dhe i përvishet keq Arian Çanit Moderatori Arian Çani ka diskutuar në emisionin e tij “Zonë e lirë” zhvendosjen e shtëpisë së kryedemokratit Lulzim Bash
I ngeli dikur në klasë, Iris Luarasi u kërkon falje 4 VIP-ave Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë se kishte ngelur në provomi edhe disa ish-stuidntë të saj që sot i përkasin
Sokol Balla i zuri vendin, ku do ta shohim tani Rudina Xhungën Megjithëse koha e saj televizive u zu nga Sokol Balla, gazetarja Rudina Xhunga do të jetë sërish në “News 24”. Kësaj
PD kërkoi t’i hiqet mandati, KQZ merr vendimin për Agim Kajmakun Pas kërkesës së Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, i cili kërkoi në emër të PD që Komisi
Lufta ndaj "Fake News": Facebook, Google dhe Twitter kërcënohen nga Komisioni Europian Kompanitë Facebook, Google dhe Twitter duhet të bëjnë më shumë për të adresuar sfidën e "lajmeve të rrema" (Fake News) o
Rama niset nesër drejt Greqisë, cili është misioni Kryeministri Edi Rama do të nisë ditën e nesërme një vizitë zyrtare në Greqi, ku do të marrë pjesë dhe në forumin BE-Lig
Upss! Partneri i dërgon lule Anxhela Peristerit në mes të emisionit Anxhela Peristeri vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën private dhe publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më shum
Konkurrenti largohet në mes të emisionit: Unë s’mund të të dashuroj ty! (VIDEO) Një debat i ashpër shoqëroi rubrikën e sotme në ‘Për’puthen” në “E Diell”, ku një prej konkurrentëve vendosi të braktist
Mozzik ngjall shpresat për një hit me Taynën, flet menazheri i këngëtares (FOTO LAJM) Reperi Mozzik ishte i ftuar në puntatën e fundit të emisionit “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën. Gjatë lojrave në s
Kur goja flet para trurit, VIP-at shqiptarë që thanë më shumë sesa duhet në emision Në jetën e përditshme të gjithë na ndodh që të ngatërrohemi e të bëjmë gafa gjatë kohës që flasim. Në moment mundohe
Drama e Alvin Berishës, përlotet Eni Vasili live në studio Eni Vasili, gazetarja e emisionit “Open” dhe të ftuarit në këtë studio janë përlotur të gjithë mbrëmjen e sotme. Tek
Çfarë? Aktori hoqi pantallonat në mes të emisionit për të treguar se ka rënë në peshë (VIDEO) Teksa ishte i ftuar në emisionin “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, aktori i famshëm Alec Baldwin ka befasuar publikun