999 rezultate për

misioni

"Të laj e të lyej, jam i 99-ave", policia arreston mësuesin që ngacmoi s*ksualisht nxënësen “Në lidhje me rastin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin investigativ “Stop”, ku bëhej fjalë për ngacmimin seksu
Ndahen Komisionet Parlamentare: 8 pushteti dhe 6 opozita Kryesia e Kuvendit, në mbledhjen e mbajtur sot, ka ndarë Komisionet Parlamentare. Koalicioni LVV – LDK, bashkë me minori
Anti-shpifja, delegacioni nga Venecia zbarkon në Tiranë Një delegacion i Komisionit të Venecias do të vijë ditën e sotme në Tiranë në lidhje me paketën Antishpifje. Kjo e fu
Alketa Vejsiu zbulon planet pas kthimit nga Sanremo (VIDEO) Para se të ngjitej në festivalin prestigjioz të Sanremos dhe të vihej në qendër të vëmendjes nga mediat italiane, modera
"Kam frikë vetëm një njeri në Shqipëri, të ekzekuton": Çfarë tha Lul Berisha në momentin e arrestimit Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit Erzen Breçani tha në emisionin Opinion se sekuestrimi i pronave që synon OFL
U puth me Arjolën në mes të emisionit, Xhoda tregon si reagoi e shoqja (VIDEO) Aktori i njohur i humorit, Irgen Çela, ishte së fundmi i ftuar në emisionin "Glamour". Ai ka bërë një rrëfim si për jetë
Komisioni i Venecias shumë shpejt vizitë 3 ditore në Tiranë Delegacioni i Komisionit të Venecias pritet që të zhvillojë një vizitë zyrtare në Tiranë më datën 9 deri më datën 12 shk
Rregullat e reja për anëtarësimin në BE, DW: Komisioni do që ta ketë mirë me të gjithë Komisioni i BE-se dëshiron ta ketë mirë me të gjithë: Edhe të marrë parasysh kërkesën e Francës për reformimin e zgjerim
Televizion dhe format i ri, zbulohet emisioni që rikthen Kiara Titon në ekran (FOTO LAJM) Pasi bëri një pushim nga ekrani dhe i mungoi publikut, Kiara Tito lajmëroi rikthimin në televizion. U përfol se Kiara
Ndryshime në "Klan": Mbyllet emisioni i dashur nga publiku, cila është risia (FOTO LAJM) Pas një sezoni e gjysëm, i erdhi radha emisionit të gatimit “Sfida e gatimit” nga Alfio dhe Indriti të mbyllet. Në “T
U largua nga emisioni, këngëtarja e njohur i zë vendin Fjoralba Ponarit (VIDEO) Pak javë më parë Fjoralba Ponari njoftoi mes lotësh largimin nga programi "Ora e Tiranës", për shkak të angazhhimeve të
Korab Lita sulmon Rudina Hajdarin nga foltorja: Ka bërë pazare për Reformën Zgjedhore Deputeti Korab Lita -ka reaguar ditën e sotme në Kuvend në lidhje me refromën zgjedhore. Teksa ka theksuar ligjvënësi
Pritjes i erdhi fundi, del video promo e emisionit të ri të Luana Vjollcës (VIDEO) Me të mbaruar sezoni i fundit i "Shiko Kush Luan" fansat ishin shumë kurioz se ku do ta shikonin Luanën sezonin e ardhsh
Pa botoks dhe tërheqëse, këto janë moderatoret natyrale shqiptare (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Epike! Moderatorja rrëzohet në mes të emisionit (VIDEO) Puntata e ditës së sotme në emisionin “Pop Culture” në “Top Channel” ka sjellë plot argëtim dhe të qeshura në ekran.
E pazakontë, Arian Çani fton të bijën në emisionin e tij (VIDEO) Ka kaq shumë vite që shfaqet çdo javë në ekranin e shqiptarëve, por askush nuk di asgjë për familjen e tij. E ka ruaj
Komisioni i Medias rrëzon dekretin e Metës për paketën anti shpifje Komisioni i Medias ka rrëzuar në mbledhjen e sotme dekretin e Presidentit të Republikës për kthimin e paketës “Anti-shpi
INTERVISTA/ Ministri shqiptar i Zaevit: Partia jonë, e dytë tek shqiptarët Ministri Edmond Ademi është në LSDM-në e Zoran Zaev që nga viti 1992. Ademi thotë për emisionin “Ballkan” në Abc News se
Paketa anti shpifje në Komisionin e Venecias, Basha: Provë që cënohet fjala e lirë Kryetari i Partisw Demokratike Lulzim Basha ka përshëndetur vendimin e marrë nga Komiteti i Monitorimit të Asamblesë Par
Zgjedhja e dy anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese, Meta shtron kërkesën për Komisionin e Venecias Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar Komisionit të Venecias, lidhur me shkeljet kushtetuese për zgjedhjen