999 rezultate për

misioni

Sara është përjashtuar nga "Përputhen"? Reagon autorja e emisionit (FOTO LAJM) Sara vendosi të largohej nga emisioni të dielën në "Përputhen Prime" kur mësoi se do të kishte një përballje me Jasminën
Riniani i lidhur jashtë emisionit? Ish e fejuara shfaqet në Përputhen: Unë e dua shumë (FOTO LAJM) Riniani dhe ish-e dashura e tij, Marsela shkëmbejnë herë pas here komente në rrjete sociale, gjë që ka shkaktuar mjaft k
Kejvina "çmend" laçjanin, shfaqet totalisht nudo nga shtëpia e tij (FOTO LAJM) Të shtunën që lamë pas, në emsionin e humorit, Klanifornia ishte e ftuar një ndër modelet më të bujshme shqiptare, Kejvi
Pasi i "vodhi" emisionin, Xhensila Pere i hedh një goxha thumb moderatores shqiptare (FOTO LAJM) Xhesi Muçaj ndërpreu në mes rrugëtimin e saj nga emisioni “Dy botë” në “Rtv Ora” dhe kjo gjë i habiti jo pak ndjekësit e
Eri pezullohet nga Për’puthen! Çfarë bëri këtë herë? Dorian Kuka iu bashkua dje Për’puthen dhe u kuptua menjëherë që do ishte pjesë e rëndësishme e emisionit pasi ndezi menj
Drejtësia në alarm! U rrezikohet jeta, 21 prokurorë merren në mbrojtje nga policia 21 prokurorë kanë kërkuar mbrojtje të veçantë nga Policia e Shtetit gjatë vitit 2020, pasi janë ndier të kërcënuar me je
Do drejtojnë emisionin më të ri të humorit, Jona Spahiu tregon marrëdhënien me Besin (FOTO LAJM) Moderatorja Jona Spahiu pritet të rikthehet në ekran përmes programit më të ri në ABC, “Kosherja”. Prej disa kohësh,
Kuvendi shtyn afatin e komisionit "Dick Marty", bie dekreti i Metës Parlamenti votoi sot për shtyrjen e afatit të komisionit të posaçëm Dick Marty mbi vërtetimin e akuzave për krime lufte
Ançeloti përballë misionit të pamundur, kërkon të thyejë një tabu që zgjat 21 vite Karlo Ançeloti ka këtë javë një mision në dukje të pamundur për skuadrën e Evertonit. Trajneri italian synon të bëjë një
"Shqiptarët janë turq", formohet komisioni për shqyrtimin e përmbajtjes së librit skandaloz Numri dy në dikasterin e arsimit Arafat Shabani thotë se është formuar komision përkatës për shqyrtimin e përmbajtjes së
Krah Edi Manushit, Shqipe Hysenaj shumë shpejt pjesë e një emisioni (FOTO LAJM) Shqipe Hysenaj është konkurrentja e parë e cila u pezullua nga emisioni “Për’puthen” dhe largimi i saj bëri bujë të madh
U akuzua për vjedhje, shihni reagimin epik të vajzës së ish-deputetes shqiptare (VIDEO) Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë në emisionin EXPULS. . Stafi i em
Nuk priste dot, konkurrentja e re e "Përputhen" zbulon veten (FOTO LAJM) Bora Zemani ka zbuluar ditën e djeshme se më në fund ka mposhtur Covid-19, prej të cilit ka munguar edhe ditën e fundit
Sherri mes Contes dhe Agnellit, Komisioni Disiplinor merr vendim Komisioni Disiplinuar nuk ka dhënë asnjë dënim për trajnerin e Interit, Antonio Conte dhe Presidentin e Juventusit, Andr
U kërcënua me vdekje, gjyqtari anglez kërkon mos arbitrojë më Mike Dean dëshiron të arbitrojë për disa ditë ndeshjet në Angli. Kjo pasi, ai dhe familja kanë marrë kërcënime nga ti
Fotot private të Atdheut me vajzën misterioze bën namin, zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Djali nga Gjakova, Atdhe Xharavina, ka rrëmbyer zemrat e publikut e sidomos të gjinisë femërore me pjesëmarrjen e tij në
"Mes meje dhe Andit ka një marrëdhënie...", Melisa largohet përfundimisht nga emisioni Melisa bëri të ditur vendimin për të lënë emisionin Përputhen, teksa u diskutua gjerësisht në studio mundësia e një lidh
Rikthehen sërish tensionet mes Shkupit dhe Sofjes Zënka e një dite më parë mes politikanëve nga Shkupi e Sofja rreth Goce Dellçevit i ka rikthyer përplasjet dhe e ka dëmt
Çfarë po ndodh?! Bora Zemani nuk prezanton sot Për'puthen (FOTO LAJM) Për shkak se moderatorja e Përputhen, Bora Zemani do të mungojë për pak ditë në emision, vajzat do të “marrin drejtimin’
E bujshme! Pas largimit të Teas dhe Andit, Melisa braktis Për'puthen?! Melisa dhe Andi janë kthyer në dy personazhet më të komentuar të Për'puthen për shkak të dyshimeve se mes të rinjve ka n