999 rezultate për

mishel

Zaev-Mishell: Maqedonia e Veriut është në rrugë të drejtë për në BE Pas takimit me presidentin e Këshillit Evropian, Charles Michel, kryetari i Lidhjes Social Demokrate, Zoran Zaev tha se
Babi Blendi hapi arkivat për ditëlindjen e Mishel dhe gjeti foton e përkryer për ta uruar (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Blendi Fevziut kishte festë! Vajza e tij e madhe, Mishel festoi ditëlindjen dhe moderatori ka zgjedhur
Blendi Fevziu ndan historinë interesante, emrin vajzës ja kanë vendosur portalet (FOTO LAJM) Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka qenë së fundmi i ftuar në emsionin “Rudina” për të folur rreth librit të tij të ri, i
Akuza për korrupsion, arrestohet Michel Platini Është arrestuar nga polica ish-presidenti i UEFA-S Michel Platini. Arrestimi i Platini pasi ka ndikuar që Botërori i
Fevziu flet hapur për marrëdhënien me vajzën (FOTO LAJM) Blendi Fevziu ka dhënë një intervistë për revistën “Bordo”, ku ka folur për marrëdheniet me vajzat e tij, veçanërisht me
Dora e Bushit në dorën e Mishele Obamas, të gjithë për këtë veprim po flasin (VIDEO) Edhe pse parti të ndryshme familja e Obamës me familjen e Bush kanë marrëdhënie shumë të mira e kjo u duk në ceremoninë
Fevziu flet për lidhjen me vajzën e madhe, një baba që habitet me veprimet e tij Raportin me të bijat, Blendi Fevziu e ka ndarë shpeshherë në publik. Me Mishel, vajzën e madhe, pengu i tij më i madh ka
Festa e ditëlindjes së vajzës së Fevziut akoma nuk ka mbaruar (FOTO LAJM) Vajza e madhe e moderatorit Blendi Fevziu, Mishel përpara disa ditëve festoi 15 vjetorin e saj. Këtë përvjetor shumë
Festë e madhe në shtëpinë e Fevziut, trëndafila dhe tullumbace (FOTO LAJM) Sërish për moderatorin dhe gazetarin Blendi Fevziu kjo e sotmja ka qenë një ditë e shënuar. Pas ditëlindjes së vogëlu
Shumë bukuroshe dhe sy blu, ja sa është rritur vajza e Blendi Fevziut (FOTO LAJM) Gazetari i suksesshëm Blendi Fevziu, është baba i dy vajzave. Në fakt vogëlushja e dytë erdhi goxha vite pas të parës, e
Detaji që nuk dihej, zbulohet konflikti i aktorit në 2010-n me djalin që sot e donte të vdekur Nëna e aktorit, që i shpëtoi një atentati me pagesë mbrëmjen e së enjtes, ka treguar se çështja për të cilën donin ta vr
Rrëfehet vëllai i aktorit: Ja pse donin ta vrisnin Mishelin Mbrëmjen e 20 korrikut, në një atentat kriminal të organizuar përballë shkollës “Partizani” mbeti i plagosur 31-vjecari
Pamje të rënda! Shikoni si duket aktori që e donin te vdekur (FOTO LAJM) Aktori Mishel Prela i cili është plagosur me 5 plumba mbrëmjen e 20 korrikut ndodhet në Spitalin e Traumës, duke luftuar
Detaje tronditëse, vrasësi pranoi 80 mijë euro me porositësin për të shëruar vëllanë e sëmurë Janë zbardhur detaje nga porositja e vrasjes dhe mbetja e saj në tentativë ndaj aktorit Mishel Prela i cili mbeti i plag
Një femër, motivi i atentatit me 8 plumba ndaj Mishelit nga "çuni me lekë" 31-vjeçari Mishel Prela i cili mbeti i plagosur para disa ditësh në një atentat përballë gjimnazit “Partizani” në Tira
Dëshmon atentatori i aktorit: Si bëra prova me pistoletën në Dajt Atentati ndaj Mishel Prelës i cili njihej edhe si aktor, shkaktoi shumë zhurmë edhe nxorri në pah shumë të pathëna g
Zbulohet plani sekret, ja si do të vritej aktori shqiptar Për më shumë së një muaj Miklar Tola, dyshohet të jetë paguar për të përgjuar dhe spiunuar lëvizjet e Mishel Preles, një
Zbulohet hasmëria e vjetër, përse u paguan 80 000 euro për vrasjen e aktorit Policia e Tiranës bëri zyrtarisht me dije sot se ka zbardhur tentativën për vrasje të aktorit Mishel Prela, ndaj të cili
Dalin detaje/ Për të vrarë aktorin në Tiranë u paguan 80 mijë euro Detaje të reja janë zbardhur nga atentati me arme ndaj aktorit Mishel Manoku (Prela) te “Partizani” në Tiranë. Polic
Ja kush është atentatori që plagosi aktorin te “Partizani” në pranga edhe bashkëpunëtori i tij (FOTO LAJM) Policia e Tiranës vuri në pranga disa orë pas atentatit të së enjtes pranë gjimnazit “Partizani”, në rrugën “4 Dëshmorët