999 rezultate për

mish

Skandaloze! 1 300 njerëzve gabimisht u është thënë se kanë Covid-19 Më shumë se 1,300 njerëzve gabimisht u wshtw thwnë se kanë Covid, për shkak të gabimit në testime dhe gjurmime. Ky sk
U vra gabimisht nga policia greke, ky është kompesimi që merr familja e 25 vjeçarit shqiptar Familja e shqiptarit të vrarë padrejtësisht 10 vite më parë në Greqi, do të marrë një kompensim prej 410,000 eurosh.
Rama e thotë hapur: Nuk jam arrogant, jam pasionant! Kryeministri Edi Rama mendon se qytetarët gabojnë kur e shohin atë si arrogant. Gjatë një interviste për emisionin "R
Gjermania përmbys rezultatin ndaj Ukrainës (VIDEO) Luani nuk duhet ngacmuar, Ukraina vendosi ta bëj dhe po e pëson. Pas golit të miqve, Gjermania reagon dhe përmbys rez
Bale i gjithi i Tottenham, nuk do ta besoni çmimin 15 milionë euro mund të mjaftojnë, Duket një biznes me leverdi për një lojtar që disa vite më parë u ble nga Reali i Mad
Syzet, stilolapsi apo këmishat: Sendet që Koço Devole la mbi tavolinën e punës (VIDEO) Ndarja nga jeta e artistit Koço Devole ishte një humbje e madhe për familjarët, miqtë, kolegët dhe ata që e donin artin
Ditë për tu harruar për Sadikun, bomberi shqiptar ndëshkohet me karton të kuq brenda 7 minutash (VIDEO) Kjo fundjavë nuk kishte si të shkonte më keq për Armando Sadikun. Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare fillimisht e pa
Messi ndryshon lojën, Barcelona shënon dy gola të tjerë (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim. Futja e Messit në fushë menjëherë në 45 minutat e dyta i dha një "fytyrë" tjet
Te Milani duan të transferojnë përfundimisht Brahim Diaz Milan janë duke punuar në nënshkrimin e përhershëm të Brahim Diaz nga Real Madrid. Talenti spanjoll në verën e fundit
Nuk ka ngrën për 10 vite një ushqim, Linda Halimi zbulon sekretin e formave perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja Linda Halimi është komentuar gjatë për ndryshtimin drastik në peshë. Prej një kohe të gjatë, ajo ia dediko
U akuzua për korrupsion, BKH e pranon: Kemi skualifikuar gabimisht 1 kandidat Byroja Kombëtare e Hetimit ka pranuar se gjatë garës për "Hetues", është skualifikuar gabimisht një kandidat që plotëson
Përfundon gjykimi për dosjen e nxehtë 339, me sa vite burg janë dënuar të pandehurit Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar gjykimin e Dosjes 339/3, ku në përfundim të
Dashuria e gjyshërve për nipërit dhe mbesat e "mishëruar" në foto (FOTO LAJM) Një fjalë e urtë italiane thotë: “Nëse asgjë nuk shkon mirë, atëherë thirrni gjyshen tuaj”. Këtë parim e ka kthyer në
Kanë lindur me këmishë, këto dy shenja të horoskopit janë aq me fat sa i kanë zili të gjithë Disa njerëz duket se gjithmonë e kanë fatin në anën e tyre, ose siç thuhet në gjuhën e popullit "kanë lindur me këmishë"
Kanë lindur me këmishë, dy shenjat e horoskopit më me fat Disa njerëz duket se gjithmonë e kanë fatin në anën e tyre, ose siç thuhet në gjuhën e popullit "kanë lindur me këmishë"
Shkon të mjekojë mishrat e dhëmbëve, dentisti i heq të gjithë nervat (VIDEO) Emisioni “Stop” këtë të hënë ka publikuar denoncimin e një qytetareje nga qyteti i Fierit, e cila nuk ka dashur të inden
Si të mbrohemi nga virozat me ushqim? Harroni mishin dhe peshkun Gjatë stinës së vjeshtës temperaturat fillojnë të ulen dhe shirat janë më prezente. Njerëzit fillojnë të jenë më të lodh
Fillimisht shikoni motin, pastaj bëni planet e fundjavës Fundjava në vend pritet të sjellë mot pjesërisht të vranët dhe me riga lokale shiu. Ndërkohë do të bien temperaturat
U p*rdhunua nga xhaxhai, 14 vjeçarja humb jetën gjatë abortit në muajin e 6 të shtatzënisë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Pakistan, ku një vajzë 14-vjeç humbi jetën gjatë një aborti, pasi u përdhunua v
Pa këmishë dhe reçipeta, kryeministrja finlandeze "ndez" rrjetin (FOTO LAJM) Kryeministrja finlandeze Sanna Marin ka vendosur që këtë herë të thyejë "rregullat" me veshjen e saj duke dalë më "provo