999 rezultate për

mirren

Gol nga mesi i fushës, ky lojtar sfidon Messin dhe Ronaldon (VIDEO) Në ndeshjen e djeshme mes Hibernian dhe St.Mirren e kampionatit skocez e cila përfundoi 2-2 është shënuar një super gol
Hellen Mirren dëshiron të luajë rolin e Trampit Helen Mirren, e cila ka luajtur rolin e mbretëreshës Elizabeth, së fundmi është shprehur se do të dëshironte të luajë ed
Goli më spektakolar i vitit 2014 (VIDEO) Ky është konsideruar goli më i bukur i vitit 2014-të, pasi ka ardhur pas triblimit që futbollisti i ka bërë gjysmës së l
Helen Mirren, “Trupi më i mirë i vitit” Aktores britanike Helen Mirren, i është dhënë çmimi “Trupi më i mirë i vitit” prej një rrjeti palestrash të Kalifornisë