999 rezultate për

mirko

Për herë të parë, Soni Malaj tregon pse u divorcua nga Mirko Soni Malaj, ka folur për herë të parë për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, Mirkon. E pyetur nga moderator Ardit Gje
Shfaqet serbi i akuzuar se ka vrarë djalin e Kumnovës (FOTO LAJM) Janë bërë 20 vite nga vrasja dhe zhdukja e familjarëve të Nysrete Kumnovës. Përfaqësuesja e shoqatës “Thirrjet e nënave”
Ish-deputeti: Si më goditën truprojat e Vuçiçit në Mitrovicë Sasha Mirkoviqi, ish-deputet i partisë së Aleksandar Vuçiçit në Kuvendin e Serbisë, tash sa kohë është duke u përndjekur
Gazetarët serbë vinë në Kosovë për Ivanoviçin Një grup gazetarësh investigativë nga Serbia janë duke planifikuar të vijnë në Kosovë. Qëllimi i tyre është hulumtimi i
Lirohet nga paraburgimi Mirko Çavkov Gjykata ka liruar sot nga paraburgimi ish-shefin e shërbimit sekret, Mitko Çavkov . Çavkov mbahej në liri me granci t
Soni Malaj rrëfen arsyen e ndarjes nga Mirko Divorcin me balerinin italian, Mirko Luccarelli, këngëtarja Soni Malaj e cilësoi si tragjedi të vërtetë në jetën e saj,
Njësoj si me Mirkon, Soni Malajt i ndodh i njëjti incident pas kaq vitesh (FOTO LAJM) Soni Malaj padyshim që e ka provuar se në kërcim është një yll i vërtetë dhe shumë e talentuar. Ajo është sërish pjes
Martesa me Mirkon, Soni Malaj i rikthehet kohërave të vjetra Këngëtarja Soni Malaj nuk njihet vetëm si një këngëtare shumë e zonja por edhe si një balerinë e shkëlqyer. Vite më
Vuçiç paditet për borxh Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është paditur nga producenti i njohur serb Sasha Mirkoviq. Sipas padisë së ushtru
Kush është juristi italian që i ka "marrë zemrën" Andresës (FOTO LAJM) Prej vitesh ajo është një ndër personazhet më të dashura të televizionit shqiptar. Andresa, vajza braziliane që e sh
Pas ndarjes nga Soni Malaj, Mirko lidhet me një bionde (FOTO LAJM) Pas pjesëmarrjes në “Dancing with the stars”, ku u njoh edhe me këngëtaren shqiptare Soni Malaj, Mirko Lucarelli, u bë i
Soni Malaj rrëfehet për ndarjen nga Mirko: Nuk e kërkova unë! Tashmë prej më shumë se një viti Soni Malaj është në marrëdhënie me Klevin. Ajo ka pranuar publikisht se ndihet e lumtur
EMRAT/ Shkatërrohet grupi i trafikantëve shqiptarë në Ankona, 5 të arrestuar (VIDEO) Karabinierët italianë kanë arrestuar pesë persona duke mbyllur një portë të rendësishme të trafikut të lëndëve narkotike
Ndahet nga Soni Malaj, balerini italian gjen dashurinë (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Soni Malaj, ish bashkëshorti i saj tashmë ka gjetur dashurinë, sikundër këngëtarja. Mirko ka gjetur dash
Portieri serb ironizon Kosovën: Nuk qenka as ekip futbolli Portieri serb, Nikola Mirkovic ka bërë një postim ironik pas përfundimit të ndeshjes Ukrainë-Kosovë, të cilin skuadra e
Ja shkaqet pse Soni Malaj u nda nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Pak ditë më parë qarkullonin në rrjetet sociale thashetheme në lidhje me dhënien fund të martesës së këngëtares Soni Mal
Serbët fillojnë "të kruhen", nxjerrin probleme në hotel Kanë nisur polemikat e para në lidhje me masat e sigurisë për palën Serbe. Gazeta Kurir raporton se shefi i sigurimit në
Soni Malaj në krahët e Mirkos (FOTO LAJM) Kohë më parë qarkullonin thashethemet se Soni Malaj ishte drejt ndarjes, por nuk u desh shumë kohë që vetë këngëtarja ti
Soni dhe Mirko pranë njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Përkundër thashethemeve që vinin për një ndarje të mundshme të Sonit me bashkëshortin e saj, ajo ka vendosur që t'i japë
Milivoj: Do të arrestojmë secilin tifoz shqiptar Sekretari për sigurinë në Federatën Serbe të Futbollit, Milivoj Mirkovic bën me dije se tifozët shqiptarë jo vetëm që nu