999 rezultate për

mirjana

Bashkëshorti nisi stërvitjen, Mirjana Zuber i vë "flakën" rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Është bashkëshortja e anësorit të Hoffenhaimit, Steven Zuber dhe ndërkohë që ky i fundit është në grumbullim me skuadrën
Emërohet kryebashkiakja e re e Durrësit Pak pasi Zhuljen Varfaj dha dorëheqjen, Këshilli bashkiak i Durrësit zhvilloi një mbledhje emergjence me mjetet e komuni
Jep dorëheqjen ministrja e emëruar nga Mustafa, Mirjana Jevtiç Ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal Mirjana Jevtiç e cila erdhi në këtë detyrë vetëm disa ditë më parë, e emëru
Serbët turpërohen me ministren e re, ja kush është Mirjana Jevtic (FOTO LAJM) Emërimi i Mirjana Jevtic për Ministre të Administrimit të Pushtetit Lokal, pas shkarkimit të Ljubomir Maricin nga kryemi
Askush nuk mban përgjegjësi për operacionin në Kumanovë Aksioni i gjërë policor në Kumanovë deri tani nuk ka hasur në kritika sa i përket përdorimit të armëve të ndryshme dhe s